On line monitoring prodaje kasa

Apos4 nakon svakog izdatog računa šalje podatke o prodatim stavkama. Backend aplikacija na ovom web serveru prima i obrađuje ove podatke omogućujući brzo formiranje izveštaja i učitavanje u poslovni softver LITE. Zbog optimizacije prostora, podaci na našem web serveru se brišu sedam dana nakon učitavanja u LITE.

Trenutna prodaja na danasnji dan, odaberite prodavnicu iz tabele za detalje
Total 9 results.
FIRMAIdShopDatumIZNOS
   Ukupno:10,056,703
DEMO0012020-01-262,125,227
DEMO0022020-01-263,579,588
DEMO0032020-01-26578,841
DEMO0042020-01-26138,110
DEMO0052020-01-261,775,161
DEMO0062020-01-26848,822
DEMO0072020-01-26506,049
DEMO0082020-01-26308,400
DEMO0092020-01-26196,505
001002003004005006007008009
DEMO Prodaja po artiklima u toku poslednjeg sata
Total 500 results.
IdShopSifraOpisKolicinaCenaVremeRBR
001200000Set 4 šolje srednje199.4750000000000118:42:45500
001200001Daska za sečenje mala1290.5583333333333418:42:45500
001200000Set 4 šolje srednje1100.4583333333333318:42:45499
001500000Palačinka149.35833333333333418:42:45498
001200000Set 4 šolje srednje279.4750000000000118:42:45497
001000008Blender 1200W1675.691666666666718:42:45496
001300001Nožić #11306.7000000000000518:42:45495
001200000Set 4 šolje srednje1128.2833333333333318:42:45493
001200002Štapni mikser 220W1605.291666666666718:42:45492
001130012Grejač za rernu144.7500000000000118:42:45491
001200001Daska za sečenje mala1321.72518:42:45490
001100000Ram za sliku mali185.6833333333333418:42:45489
001300001Nožić #11235.52518:42:45488
001200001Daska za sečenje mala1275.6583333333333618:42:45487
001500000Palačinka1123.0583333333333218:42:45486
001500000Palačinka165.6166666666666618:42:45484
001500000Palačinka176.9833333333333318:42:45484
001200000Set 4 šolje srednje194.1583333333333318:42:45483
001200000Set 4 šolje srednje196.8333333333333418:42:45482
001200000Set 4 šolje srednje1112.4166666666666718:42:45481
001200000Set 4 šolje srednje299.9666666666666718:42:45480
001120002Ukrasna podloga za miša #5180.4833333333333318:42:45478
001200000Set 4 šolje srednje1222.518:42:45478
001200001Daska za sečenje mala1278.218:42:45477
001200000Set 4 šolje srednje171.1166666666666718:42:45476
001200000Set 4 šolje srednje1116.1083333333333518:42:45475
001200000Set 4 šolje srednje1220.9166666666666918:42:45474
001200000Set 4 šolje srednje1133.9833333333333518:42:45471
001500000Palačinka455.8166666666666718:42:45470
001200000Set 4 šolje srednje192.2166666666666718:42:45468
001130012Grejač za rernu240.10833333333333418:42:45464
001200001Daska za sečenje mala1349.0166666666666518:42:45464
001200000Set 4 šolje srednje1147.4833333333333218:42:45463
001200001Daska za sečenje mala1356.9333333333333418:42:45462
001200001Daska za sečenje mala1243.1583333333333618:42:45461
001130012Grejač za rernu152.4518:42:45459
001100003Podloga za čaše137.6416666666666718:42:45458
001100000Ram za sliku mali1110.9250000000000118:42:45457
001300000Rukavice radničke192.3666666666666718:42:45456
001500000Palačinka1131.1333333333333518:42:45455
001000010Pegla 2200W1986.058333333333418:42:45454
001130012Grejač za rernu180.6333333333333418:42:45454
001200000Set 4 šolje srednje192.2083333333333418:42:45454
001200000Set 4 šolje srednje194.9666666666666718:42:45453
001200000Set 4 šolje srednje1117.7916666666666718:42:45451
001200003Pegla 2500W1232.8083333333333418:42:45450
001100004Krpa za sudove1157.0083333333333318:42:45449
001130002Komplet posuđa #41314.2000000000000518:42:45449
001200002Štapni mikser 220W1519.691666666666718:42:45449
001500000Palačinka256.2583333333333418:42:45448
001200001Daska za sečenje mala1294.9666666666666418:42:45447
001200000Set 4 šolje srednje161.42518:42:45446
001130005Mikser 250W1577.483333333333318:42:45445
001500000Palačinka1104.7083333333333418:42:45444
001130013Kutlača mala1119.9916666666666718:42:45443
001200000Set 4 šolje srednje170.37518:42:45441
001200000Set 4 šolje srednje180.2083333333333418:42:45439
001300000Rukavice radničke1100.1250000000000118:42:45439
001100000Ram za sliku mali1111.62518:42:45438
001130012Grejač za rernu149.7416666666666718:42:45438
001200000Set 4 šolje srednje160.3666666666666718:42:45438
001200000Set 4 šolje srednje182.8416666666666718:42:45436
001300000Rukavice radničke171.8333333333333418:42:45435
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1194.4166666666666918:42:45435
001200000Set 4 šolje srednje1138.518:42:45434
001130012Grejač za rernu170.4333333333333418:42:45433
001200002Štapni mikser 220W1846.458333333333418:42:45433
001200000Set 4 šolje srednje1187.5833333333333418:42:45432
001200000Set 4 šolje srednje274.12518:42:45431
001200002Štapni mikser 220W1352.8166666666666618:42:45430
001500000Palačinka189.2166666666666718:42:45429
001120002Ukrasna podloga za miša #5172.7518:42:45426
001200000Set 4 šolje srednje1183.118:42:45424
001120002Ukrasna podloga za miša #5177.1583333333333518:42:45423
001200000Set 4 šolje srednje1111.2416666666666718:42:45422
001100003Podloga za čaše222.0518:42:45420
001130012Grejač za rernu286.27518:42:45420
001200000Set 4 šolje srednje186.718:42:45419
001130012Grejač za rernu161.7583333333333318:42:45418
001500000Palačinka1136.0083333333333518:42:45417
001500000Palačinka175.6083333333333318:42:45417
001130012Grejač za rernu135.2916666666666718:42:45416
001130012Grejač za rernu138.5916666666666718:42:45416
001200000Set 4 šolje srednje17118:42:45415
001100004Krpa za sudove147.1666666666666718:42:45414
001200000Set 4 šolje srednje1126.4583333333333418:42:45413
001000008Blender 1200W11637.718:42:45412
001130012Grejač za rernu131.35833333333333818:42:45412
001500000Palačinka174.3500000000000118:42:45411
001130012Grejač za rernu158.12518:42:45410
001200000Set 4 šolje srednje196.0916666666666718:42:45410
001500000Palačinka277.2833333333333318:42:45408
001130012Grejač za rernu249.40000000000000618:42:45407
001000014Pekara za hleb MINI12020.4518:42:45407
001200000Set 4 šolje srednje189.0333333333333518:42:45407
001200000Set 4 šolje srednje1128.841666666666718:42:45406
001500000Palačinka2133.818:42:45405
001200001Daska za sečenje mala1294.2750000000000318:42:45404
001300000Rukavice radničke156.30000000000000418:42:45404
001200000Set 4 šolje srednje1148.1666666666666918:42:45402
001200000Set 4 šolje srednje1179.2518:42:45401
001130012Grejač za rernu1101.7583333333333418:42:45499
001200000Set 4 šolje srednje1125.1583333333333318:42:45499
001120002Ukrasna podloga za miša #51178.9666666666666718:42:45498
001200000Set 4 šolje srednje1187.7000000000000218:42:45497
001200000Set 4 šolje srednje1159.3833333333333318:42:45496
001000010Pegla 2200W1932.718:42:45495
001200000Set 4 šolje srednje1166.92518:42:45493
001200000Set 4 šolje srednje1138.8083333333333418:42:45492
001130007Tacna #11154.0833333333333418:42:45491
001130013Kutlača mala1370.5916666666666418:42:45490
001200002Štapni mikser 220W1877.016666666666818:42:45490
001400002Silikonska podloga za miša #11325.12518:42:45489
001300000Rukavice radničke2103.6666666666666718:42:45488
001200000Set 4 šolje srednje1101.3416666666666718:42:45487
001400004Tepsiaj #61227.0833333333333418:42:45486
001130009Tacna #61160.5518:42:45485
001130007Tacna #11173.27518:42:45484
001200000Set 4 šolje srednje2142.0583333333333418:42:45484
001120002Ukrasna podloga za miša #51211.9833333333333518:42:45483
001200004Nožić #21323.466666666666718:42:45482
001100003Podloga za čaše130.3518:42:45482
001100003Podloga za čaše242.60833333333333418:42:45481
001300000Rukavice radničke1164.2166666666666718:42:45480
001130009Tacna #61173.4916666666666718:42:45479
001130012Grejač za rernu148.5000000000000118:42:45478
001130012Grejač za rernu154.2583333333333318:42:45477
001130010Tepsija #41228.3916666666666818:42:45476
001400007Kuhinjska vaga digitalna1931.118:42:45475
001200000Set 4 šolje srednje1360.6416666666666518:42:45474
001300000Rukavice radničke2181.618:42:45473
001200000Set 4 šolje srednje1201.6518:42:45473
001200000Set 4 šolje srednje1217.8583333333333518:42:45472
001000006Mikser 300W1884.433333333333318:42:45471
001400004Tepsiaj #61252.266666666666718:42:45470
001130012Grejač za rernu167.6083333333333318:42:45469
001200000Set 4 šolje srednje1148.0416666666666918:42:45468
001130012Grejač za rernu1149.1083333333333518:42:45467
001200000Set 4 šolje srednje288.3833333333333418:42:45467
001130012Grejač za rernu192.1166666666666718:42:45466
001300000Rukavice radničke1136.17518:42:45466
001400000Gumica za brisanje158.39166666666666618:42:45465
001200000Set 4 šolje srednje1191.1583333333333318:42:45464
001130009Tacna #61204.07518:42:45463
001200000Set 4 šolje srednje2338.5583333333333418:42:45462
001130012Grejač za rernu248.6833333333333418:42:45461
001200000Set 4 šolje srednje1107.8583333333333518:42:45460
001130009Tacna #61257.9583333333333718:42:45459
001130000Daska za sečenje velika1572.558333333333418:42:45458
001200000Set 4 šolje srednje264.1000000000000118:42:45458
001000010Pegla 2200W1965.833333333333418:42:45457
001130012Grejač za rernu137.3416666666666718:42:45457
001200000Set 4 šolje srednje1175.5166666666666818:42:45457
001200000Set 4 šolje srednje1141.0518:42:45456
001200000Set 4 šolje srednje115218:42:45455
001130002Komplet posuđa #41670.241666666666718:42:45454
001200000Set 4 šolje srednje1193.6166666666666718:42:45453
001130012Grejač za rernu174.618:42:45453
001130013Kutlača mala1174.0916666666666718:42:45452
001200000Set 4 šolje srednje1174.5583333333333418:42:45451
001000012Toster Happy1931.27518:42:45450
001300000Rukavice radničke199.3333333333333418:42:45449
001130010Tepsija #41190.9833333333333518:42:45449
001200000Set 4 šolje srednje1228.12518:42:45447
001200002Štapni mikser 220W1481.6500000000000318:42:45446
001200000Set 4 šolje srednje2182.4833333333333218:42:45445
001000010Pegla 2200W11171.341666666666718:42:45444
001100003Podloga za čaše235.2518:42:45443
001130007Tacna #11223.6518:42:45443
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1301.391666666666718:42:45443
001200000Set 4 šolje srednje1151.341666666666718:42:45442
001130012Grejač za rernu2149.0083333333333518:42:45442
001130012Grejač za rernu184.2416666666666718:42:45441
001130009Tacna #6296.42518:42:45439
001130012Grejač za rernu2111.0416666666666718:42:45438
001130013Kutlača mala1236.191666666666718:42:45438
001130010Tepsija #41137.0666666666666618:42:45438
001130009Tacna #61162.6000000000000218:42:45438
001200002Štapni mikser 220W1386.6583333333333618:42:45438
001200000Set 4 šolje srednje1118.7833333333333318:42:45437
001130012Grejač za rernu174.9416666666666818:42:45436
001130009Tacna #61131.7833333333333318:42:45435
001130004Mikser 280W1554.858333333333318:42:45435
001100003Podloga za čaše125.818:42:45434
001200001Daska za sečenje mala1389.3583333333333518:42:45434
001130012Grejač za rernu240.42518:42:45433
001200000Set 4 šolje srednje285.5333333333333318:42:45433
001200000Set 4 šolje srednje1163.9833333333333518:42:45432
001130012Grejač za rernu199.5916666666666718:42:45432
001130012Grejač za rernu191.12518:42:45431
001200001Daska za sečenje mala1265.7833333333333618:42:45431
001200000Set 4 šolje srednje295.7333333333333318:42:45430
001130012Grejač za rernu162.71666666666667618:42:45430
001200000Set 4 šolje srednje1107.2333333333333518:42:45429
001200000Set 4 šolje srednje1205.8166666666666618:42:45428
001120002Ukrasna podloga za miša #51115.3999999999999918:42:45428
001300000Rukavice radničke172.8833333333333318:42:45427
001130011Ukrasna podloga za miša #31234.0583333333333418:42:45427
001130009Tacna #61169.2833333333333318:42:45425
001120001Vatrostalna posuda mala #21471.766666666666718:42:45424
001200002Štapni mikser 220W1497.5416666666666318:42:45423
001200000Set 4 šolje srednje1130.3916666666666818:42:45422
001100003Podloga za čaše128.90000000000000218:42:45422
001200000Set 4 šolje srednje2130.4583333333333418:42:45421
001100004Krpa za sudove1206.6416666666666818:42:45421
001200002Štapni mikser 220W1489.133333333333418:42:45420
001130009Tacna #61176.9500000000000218:42:45419
001200000Set 4 šolje srednje2115.02518:42:45419
001130011Ukrasna podloga za miša #3116718:42:45419
001000013DVD Home theater Sony 43411953.4518:42:45419
001130012Grejač za rernu185.1518:42:45418
001200000Set 4 šolje srednje3119.5500000000000118:42:45417
001130010Tepsija #41287.4333333333333418:42:45417
001130009Tacna #62136.87518:42:45417
001130012Grejač za rernu276.4916666666666718:42:45417
001130012Grejač za rernu1107.6666666666666618:42:45416
001130012Grejač za rernu179.8518:42:45414
001300000Rukavice radničke1158.8833333333333318:42:45413
001130012Grejač za rernu145.80000000000000418:42:45413
001100005Silikonska podloga za miša #31217.6583333333333318:42:45412
001130009Tacna #61127.8000000000000118:42:45411
001130009Tacna #61328.458333333333318:42:45410
001130012Grejač za rernu197.1166666666666718:42:45409
001200000Set 4 šolje srednje4165.7583333333333318:42:45409
001300000Rukavice radničke258.318:42:45408
001200000Set 4 šolje srednje1144.9166666666666918:42:45500
001300001Nožić #11360.183333333333418:42:45500
001130012Grejač za rernu1145.918:42:45500
001200000Set 4 šolje srednje1138.216666666666718:42:45499
001200000Set 4 šolje srednje2101.3500000000000118:42:45498
001300000Rukavice radničke1217.7833333333333318:42:45497
001100008Podloga za miša190.6000000000000118:42:45496
001100003Podloga za čaše132.4916666666666718:42:45495
001200000Set 4 šolje srednje1125.2083333333333418:42:45494
001200000Set 4 šolje srednje172.2416666666666718:42:45493
001130009Tacna #61178.2583333333333318:42:45492
001130012Grejač za rernu289.4333333333333418:42:45491
001130009Tacna #61206.7166666666666718:42:45491
001200002Štapni mikser 220W1546.441666666666718:42:45490
001200002Štapni mikser 220W-3448.5000000000000618:42:45489
001200002Štapni mikser 220W363218:42:45488
001300000Rukavice radničke187.2666666666666718:42:45487
001200000Set 4 šolje srednje1121.3583333333333318:42:45486
001130007Tacna #12138.118:42:45485
001130012Grejač za rernu257.6916666666666718:42:45484
001200002Štapni mikser 220W1724.9518:42:45484
001300000Rukavice radničke1181.1583333333333318:42:45483
001130010Tepsija #41254.0166666666666818:42:45482
001300000Rukavice radničke1106.8333333333333318:42:45481
001200000Set 4 šolje srednje1157.7250000000000218:42:45480
001130013Kutlača mala1636.32518:42:45479
001200001Daska za sečenje mala1382.008333333333418:42:45479
001130012Grejač za rernu168.62518:42:45478
001300000Rukavice radničke2128.816666666666718:42:45477
001100003Podloga za čaše155.7166666666666718:42:45476
001130012Grejač za rernu175.3166666666666618:42:45475
001400004Tepsiaj #62400.0166666666666518:42:45475
001130009Tacna #61280.541666666666718:42:45474
001130010Tepsija #41157.591666666666718:42:45473
001130012Grejač za rernu136.82518:42:45472
001130012Grejač za rernu1104.9583333333333418:42:45471
001200000Set 4 šolje srednje1234.0416666666666918:42:45470
001200001Daska za sečenje mala1385.041666666666718:42:45469
001300000Rukavice radničke1175.1666666666666618:42:45468
001130012Grejač za rernu149.97518:42:45466
001200000Set 4 šolje srednje2139.6416666666666818:42:45466
001000003Tiganj keramički za palačinke1699.166666666666718:42:45465
001200000Set 4 šolje srednje179.6083333333333318:42:45463
001130012Grejač za rernu164.5416666666666718:42:45463
001120001Vatrostalna posuda mala #21322.0518:42:45462
001300001Nožić #12238.8333333333333718:42:45461
001300001Nožić #11395.2333333333333518:42:45460
001300000Rukavice radničke1277.133333333333318:42:45459
001130013Kutlača mala1204.7333333333333518:42:45458
001400005Keramička posuda mala1475.358333333333318:42:45458
001300000Rukavice radničke1107.0500000000000118:42:45457
001130012Grejač za rernu261.91666666666666418:42:45456
001000010Pegla 2200W11045.666666666666718:42:45455
001200000Set 4 šolje srednje296.57518:42:45454
001130009Tacna #61327.4833333333333518:42:45453
001200000Set 4 šolje srednje1123.27518:42:45452
001300000Rukavice radničke1236.8250000000000218:42:45451
001200000Set 4 šolje srednje1153.3083333333333418:42:45450
001120002Ukrasna podloga za miša #51342.52518:42:45449
001130012Grejač za rernu282.0083333333333418:42:45448
001200000Set 4 šolje srednje1151.77518:42:45447
001130012Grejač za rernu1100.1518:42:45446
001200001Daska za sečenje mala1389.3518:42:45446
001200000Set 4 šolje srednje1144.6833333333333418:42:45445
001130012Grejač za rernu256.57518:42:45445
001200002Štapni mikser 220W1639.408333333333318:42:45444
001200000Set 4 šolje srednje179.9583333333333418:42:45443
001200000Set 4 šolje srednje1108.67518:42:45442
001130012Grejač za rernu185.7666666666666718:42:45441
001110000Kocke za potpalu195.47518:42:45440
001130007Tacna #11249.5916666666666718:42:45439
001300000Rukavice radničke112518:42:45438
001300000Rukavice radničke1193.5416666666666918:42:45437
001300001Nožić #11346.4583333333333718:42:45437
001120001Vatrostalna posuda mala #21646.758333333333318:42:45436
001200000Set 4 šolje srednje2242.7500000000000318:42:45435
001200000Set 4 šolje srednje1103.6666666666666718:42:45434
001130009Tacna #61142.47518:42:45434
001200000Set 4 šolje srednje1169.3916666666666818:42:45433
001130009Tacna #61114.12518:42:45433
001130009Tacna #61285.7083333333333718:42:45432
001130012Grejač za rernu291.8916666666666718:42:45431
001100004Krpa za sudove1146.6833333333333418:42:45430
001200000Set 4 šolje srednje194.3166666666666818:42:45429
001130012Grejač za rernu157.8583333333333418:42:45428
001200000Set 4 šolje srednje1153.4166666666666618:42:45427
001130012Grejač za rernu270.5916666666666718:42:45427
001000006Mikser 300W1831.341666666666718:42:45426
001120002Ukrasna podloga za miša #5190.7250000000000118:42:45425
001200000Set 4 šolje srednje2155.4916666666666718:42:45424
001100003Podloga za čaše115.28333333333333318:42:45424
001200000Set 4 šolje srednje1146.8833333333333318:42:45423
001130011Ukrasna podloga za miša #31110.2583333333333418:42:45423
001300000Rukavice radničke2141.6583333333333618:42:45422
001130012Grejač za rernu192.7916666666666718:42:45421
001200000Set 4 šolje srednje1123.2583333333333418:42:45420
001200001Daska za sečenje mala1360.818:42:45419
001130009Tacna #61187.3666666666666718:42:45418
001200001Daska za sečenje mala1323.618:42:45417
001200000Set 4 šolje srednje1253.5083333333333318:42:45415
001130009Tacna #61237.17518:42:45414
001130013Kutlača mala1249.5499999999999818:42:45412
001400004Tepsiaj #62352.7333333333333518:42:45412
001300000Rukavice radničke2152.77518:42:45411
001000014Pekara za hleb MINI11733.858333333333618:42:45410
001200002Štapni mikser 220W1461.041666666666718:42:45409
001300000Rukavice radničke1105.3333333333333418:42:45408
001200000Set 4 šolje srednje1154.7583333333333518:42:45490
001200000Set 4 šolje srednje1148.618:42:45489
001200000Set 4 šolje srednje179.5083333333333418:42:45487
001300003Komplet posuđa #12401.508333333333318:42:45486
001130009Tacna #61203.691666666666718:42:45485
001200001Daska za sečenje mala1546.041666666666718:42:45484
001130012Grejač za rernu165.02518:42:45484
001300000Rukavice radničke1170.9666666666666718:42:45483
001200000Set 4 šolje srednje197.6083333333333318:42:45482
001300000Rukavice radničke1158.2250000000000218:42:45481
001300001Nožić #11362.5666666666666618:42:45480
001100003Podloga za čaše130.22500000000000518:42:45479
001130012Grejač za rernu1141.2583333333333318:42:45478
001400003Ukrasna podloga za miša #21192.6518:42:45477
001200000Set 4 šolje srednje1138.87518:42:45476
001130012Grejač za rernu171.07518:42:45475
001100003Podloga za čaše138.39166666666666618:42:45474
001130012Grejač za rernu173.618:42:45473
001000014Pekara za hleb MINI11968.291666666666518:42:45473
001130012Grejač za rernu180.7666666666666718:42:45472
001000006Mikser 300W11770.166666666666518:42:45471
001200000Set 4 šolje srednje1158.3416666666666718:42:45470
001000006Mikser 300W1627.733333333333318:42:45469
001130013Kutlača mala1155.5416666666666918:42:45468
001200000Set 4 šolje srednje1153.5416666666666918:42:45467
001200000Set 4 šolje srednje285.2333333333333318:42:45466
001300001Nožić #11332.7000000000000518:42:45465
001130009Tacna #61135.5333333333333318:42:45465
001120002Ukrasna podloga za miša #51124.6750000000000118:42:45464
001200002Štapni mikser 220W2523.091666666666718:42:45463
001130011Ukrasna podloga za miša #31255.4333333333333418:42:45463
001130005Mikser 250W1355.633333333333318:42:45463
001130013Kutlača mala1433.97518:42:45463
001200001Daska za sečenje mala1305.5000000000000618:42:45462
001110003Džezva 3 dl1175.7916666666666618:42:45461
001300000Rukavice radničke17418:42:45460
001130012Grejač za rernu152.9518:42:45460
001120001Vatrostalna posuda mala #21745.958333333333418:42:45459
001130009Tacna #61342.67518:42:45458
001200000Set 4 šolje srednje295.1833333333333418:42:45457
001130012Grejač za rernu271.3916666666666718:42:45456
001200000Set 4 šolje srednje1112.87518:42:45455
001200000Set 4 šolje srednje1162.6666666666666618:42:45454
001200000Set 4 šolje srednje1169.3416666666666718:42:45453
001000008Blender 1200W11583.633333333333218:42:45452
001130012Grejač za rernu151.0583333333333418:42:45451
001130010Tepsija #41220.07518:42:45450
001130007Tacna #11243.4583333333333118:42:45449
001200000Set 4 šolje srednje1103.07518:42:45449
001120002Ukrasna podloga za miša #5185.7083333333333318:42:45448
001100004Krpa za sudove197.4833333333333318:42:45447
001000007Pegla 2400W11258.27518:42:45447
001200000Set 4 šolje srednje2177.7500000000000318:42:45446
001130012Grejač za rernu1117.1583333333333518:42:45445
001200000Set 4 šolje srednje289.0518:42:45445
001130009Tacna #61151.02518:42:45444
001000015Usisivač LG Twister12142.85833333333318:42:45443
001130012Grejač za rernu1121.4833333333333318:42:45442
001200000Set 4 šolje srednje1262.783333333333318:42:45441
001120002Ukrasna podloga za miša #51190.9833333333333518:42:45440
001130012Grejač za rernu1150.1583333333333318:42:45439
001130012Grejač za rernu168.5833333333333318:42:45438
001200000Set 4 šolje srednje1240.918:42:45437
001130013Kutlača mala1151.7666666666666818:42:45436
001200002Štapni mikser 220W1559.908333333333318:42:45436
001300001Nožić #12287.633333333333418:42:45435
001200000Set 4 šolje srednje1251.9916666666666718:42:45434
001130009Tacna #61160.418:42:45433
001200000Set 4 šolje srednje193.9833333333333318:42:45432
001120002Ukrasna podloga za miša #51147.37518:42:45431
001400004Tepsiaj #62328.218:42:45430
001130012Grejač za rernu142.12518:42:45429
001300001Nožić #11154.0583333333333418:42:45428
001400000Gumica za brisanje175.4666666666666718:42:45427
001100003Podloga za čaše120.2166666666666718:42:45426
001400007Kuhinjska vaga digitalna1704.800000000000118:42:45425
001200000Set 4 šolje srednje2271.366666666666718:42:45424
001130012Grejač za rernu197.3166666666666818:42:45424
001300000Rukavice radničke195.2166666666666718:42:45423
001130012Grejač za rernu1115.4416666666666818:42:45422
001130012Grejač za rernu1129.418:42:45421
001130012Grejač za rernu179.5916666666666718:42:45420
001130012Grejač za rernu1116.2250000000000118:42:45419
001100004Krpa za sudove1105.0666666666666618:42:45419
001130012Grejač za rernu1109.4916666666666618:42:45418
001130007Tacna #11455.7000000000000518:42:45417
001200000Set 4 šolje srednje1139.7416666666666718:42:45415
001300000Rukavice radničke1242.77518:42:45414
001200000Set 4 šolje srednje1220.6499999999999818:42:45414
001130010Tepsija #41157.8416666666666718:42:45413
001130013Kutlača mala1331.766666666666718:42:45412
001100003Podloga za čaše230.15000000000000218:42:45412
001200002Štapni mikser 220W1863.718:42:45412
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1487.233333333333318:42:45411
001200000Set 4 šolje srednje1182.4166666666666918:42:45410
001130012Grejač za rernu281.6750000000000118:42:45408
001300000Rukavice radničke194.1333333333333318:42:45449
001200000Set 4 šolje srednje185.718:42:45448
001130012Grejač za rernu135.0333333333333318:42:45447
001130009Tacna #61251.4833333333333218:42:45447
001200000Set 4 šolje srednje2152.4083333333333318:42:45446
001130012Grejač za rernu1127.0500000000000118:42:45445
001130009Tacna #61392.841666666666718:42:45444
001130012Grejač za rernu161.08333333333333618:42:45443
001300003Komplet posuđa #11872.97518:42:45443
001200000Set 4 šolje srednje194.0916666666666718:42:45442
001200000Set 4 šolje srednje2170.7000000000000218:42:45441
001200000Set 4 šolje srednje174.9083333333333318:42:45440
001130012Grejač za rernu164.6416666666666718:42:45439
001100000Ram za sliku mali142.0583333333333418:42:45439
001100004Krpa za sudove1250.92518:42:45439
001130011Ukrasna podloga za miša #31135.0333333333333318:42:45439
001200000Set 4 šolje srednje1126.7833333333333318:42:45438
001130012Grejač za rernu291.3833333333333418:42:45436
001200000Set 4 šolje srednje1119.6666666666666718:42:45435
001200000Set 4 šolje srednje1215.2166666666666718:42:45434
001000008Blender 1200W1960.67518:42:45434
001130007Tacna #11206.966666666666718:42:45433
001130012Grejač za rernu141.37518:42:45432
001200000Set 4 šolje srednje2154.17518:42:45432
001300000Rukavice radničke1108.6583333333333318:42:45431
001200001Daska za sečenje mala1581.433333333333418:42:45430
001130013Kutlača mala1211.3500000000000218:42:45430
001200000Set 4 šolje srednje193.0833333333333418:42:45429
001200000Set 4 šolje srednje1154.6416666666666818:42:45428
001130012Grejač za rernu171.6083333333333518:42:45427
001200000Set 4 šolje srednje197.0916666666666718:42:45426
001200000Set 4 šolje srednje2132.9083333333333618:42:45425
001130012Grejač za rernu154.22499999999999418:42:45424
001200002Štapni mikser 220W1709.57518:42:45423
001130010Tepsija #41256.3166666666666618:42:45423
001200001Daska za sečenje mala1376.5666666666666618:42:45422
001130012Grejač za rernu193.0833333333333418:42:45421
001200000Set 4 šolje srednje1294.9000000000000318:42:45420
001130012Grejač za rernu184.9166666666666718:42:45419
001130012Grejač za rernu176.0666666666666818:42:45418
001200000Set 4 šolje srednje1163.8333333333333418:42:45417
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1304.9518:42:45416
001200002Štapni mikser 220W1679.591666666666718:42:45415
001100001Levak veliki171.1666666666666718:42:45414
001000014Pekara za hleb MINI11905.116666666666618:42:45414
001130013Kutlača mala1257.366666666666718:42:45413
001130009Tacna #61194.518:42:45413
001130009Tacna #61238.0916666666666718:42:45412
001130012Grejač za rernu171.6083333333333518:42:45411
001200000Set 4 šolje srednje1155.7333333333333518:42:45410
001130012Grejač za rernu158.2833333333333318:42:45409
001200002Štapni mikser 220W1851.591666666666718:42:45408
001200000Set 4 šolje srednje2156.22518:42:45499
001200000Set 4 šolje srednje1140.5333333333333318:42:45498
001130012Grejač za rernu1127.7333333333333318:42:45497
001200000Set 4 šolje srednje2175.2916666666666618:42:45497
001300000Rukavice radničke197.12518:42:45496
001130007Tacna #11159.1666666666666918:42:45495
001200000Set 4 šolje srednje1139.3583333333333218:42:45495
001130002Komplet posuđa #41495.9518:42:45495
001400000Gumica za brisanje160.24166666666667418:42:45494
001130012Grejač za rernu2108.9916666666666618:42:45493
001300000Rukavice radničke287.6250000000000118:42:45492
001130009Tacna #61159.5750000000000218:42:45491
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1351.5518:42:45491
001130012Grejač za rernu1150.9333333333333418:42:45490
001200000Set 4 šolje srednje1128.4666666666666718:42:45489
001130012Grejač za rernu175.82518:42:45489
001120002Ukrasna podloga za miša #51222.9583333333333418:42:45488
001130012Grejač za rernu1203.5083333333333518:42:45488
001300000Rukavice radničke1117.3916666666666818:42:45487
001130012Grejač za rernu168.7518:42:45486
DEMO Prodaja po racunima u toku poslednjeg sata
Total 500 results.
IdShopRBRVREMEIznosId_dok
001218:42:4528.4333333333333341
001318:42:45132.908333333333361
001418:42:45153.200000000000021
001518:42:45997.5251
001518:42:45354.71666666666671
001518:42:4567.550000000000011
001618:42:45162.851
001818:42:4581.241666666666661
001918:42:451431.18333333333341
0011018:42:45147.583333333333341
0011118:42:451027.47500000000011
0011218:42:4599.7751
0011318:42:45208.166666666666691
0011318:42:45126.658333333333351
0011318:42:451191.8251
0011518:42:45112.858333333333351
0011618:42:45102.691666666666681
0011718:42:45269.150000000000031
0011718:42:45381.450000000000051
0011718:42:45333.00833333333341
0011718:42:45142.066666666666661
0011818:42:452261
0011918:42:45985.95833333333351
0011918:42:4575.183333333333341
0012018:42:45124.350000000000011
0012118:42:45974.07500000000021
0012318:42:45956.31
0012418:42:45678.94166666666671
0012518:42:45205.841666666666671
0012618:42:45363.21
0012718:42:45233.583333333333341
0012818:42:45141.983333333333351
0012918:42:45195.833333333333341
0013018:42:452037.58333333333331
0013118:42:45157.651
0013218:42:45114.583333333333341
0013318:42:45105.3751
0013418:42:45380.13333333333341
0013518:42:45417.61666666666671
0013618:42:45111.141666666666681
0013718:42:45726.49166666666671
0013818:42:45110.383333333333341
0013918:42:45137.708333333333341
0014018:42:45987.51666666666671
0014118:42:45141.1251
0014218:42:45166.308333333333341
0014318:42:45211.733333333333351
0014418:42:45130.366666666666671
0014518:42:45203.491666666666671
0014618:42:4563.850000000000011
0014718:42:45238.958333333333341
0014818:42:45182.658333333333331
0014918:42:451083.93333333333341
0014918:42:45283.051
0014918:42:45126.408333333333331
0014918:42:45144.608333333333351
0014918:42:45369.46666666666671
0014918:42:45153.1751
0015018:42:4589.991666666666661
0015218:42:45311.033333333333361
0015318:42:4570.483333333333331
0015418:42:45158.633333333333351
0015518:42:45109.691666666666661
0015618:42:4538.0250000000000061
0015618:42:45152.358333333333351
0015718:42:45120.216666666666671
0015818:42:45107.916666666666671
0015918:42:45207.658333333333331
0016018:42:45174.841666666666671
0016118:42:45125.050000000000011
0016118:42:45141.808333333333341
0016218:42:451706.55833333333341
0016318:42:4591.1751
0016418:42:45854.92500000000011
0016518:42:45134.666666666666661
0016618:42:45188.633333333333351
0016718:42:45168.858333333333351
0016718:42:45222.333333333333341
0016718:42:451042.151
0016718:42:4572.016666666666671
0016718:42:45211.325000000000021
0016718:42:45305.650000000000031
0016818:42:45167.9751
0016918:42:4570.358333333333351
0017018:42:45128.358333333333351
0017118:42:45152.641666666666651
0017218:42:45150.06666666666671
0017318:42:45161.81666666666671
0017418:42:45220.291666666666691
0017418:42:45105.191666666666681
0017518:42:45950.83333333333341
0017618:42:452366.84166666666671
0017718:42:45286.31
0017818:42:45160.751
0017918:42:45192.366666666666671
0018018:42:45148.358333333333351
0018118:42:451636.60000000000011
0018118:42:4583.225000000000011
0018118:42:45264.04166666666671
0018218:42:45123.208333333333331
0018318:42:45197.333333333333341
0018418:42:45165.583333333333341
0018518:42:45214.1251
0018618:42:4597.51
0018718:42:4532.51
0018818:42:45107.866666666666671
0018918:42:45209.383333333333331
0018918:42:45120.399999999999991
0019018:42:45385.9251
0019018:42:45123.266666666666671
0019118:42:45244.250000000000031
0019118:42:45212.658333333333331
0019218:42:45236.266666666666651
0019218:42:45196.825000000000021
0019318:42:45133.308333333333341
0019418:42:4579.308333333333341
0019418:42:45160.1251
0019518:42:4568.508333333333331
0019618:42:45157.258333333333351
0019718:42:4577.850000000000011
0019718:42:4522.7751
0019818:42:45107.750000000000011
0019918:42:45110.783333333333331
00110018:42:45905.52500000000011
00110118:42:45192.6751
00110218:42:45149.016666666666681
00110318:42:4595.908333333333351
00110418:42:45184.308333333333341
00110418:42:45921.78333333333341
00110418:42:45118.2751
00110418:42:45162.083333333333341
00110418:42:4581.691666666666681
00110418:42:45248.8251
00110418:42:4545.366666666666671
00110518:42:45136.233333333333321
00110618:42:45173.683333333333341
00110618:42:45309.551
00110718:42:4551.451
00110918:42:45256.033333333333361
00111018:42:4525.8833333333333331
00111018:42:4546.558333333333331
00111118:42:45-54.2083333333333366
00111218:42:45275.36666666666671
00111318:42:45449.741666666666731
00111418:42:45109.408333333333331
00111518:42:45354.608333333333351
00111518:42:45133.751
00111618:42:45105.066666666666661
00111618:42:45106.91
00111718:42:4580.71
00111718:42:45100.041666666666671
00111818:42:45719.00833333333331
00111818:42:45156.6751
00111918:42:45149.683333333333341
00112018:42:45400.75833333333341
00112018:42:45251.741666666666651
00112018:42:45121.475000000000011
00112018:42:4574.733333333333351
00112018:42:4583.058333333333341
00112018:42:45199.533333333333331
00112018:42:45109.141666666666671
00112118:42:45121.574999999999991
00112218:42:45119.191666666666681
00112318:42:45130.2751
00112418:42:4525.0416666666666681
00112518:42:45116.866666666666671
00112518:42:45185.1251
00112618:42:45108.858333333333331
00112718:42:45342.466666666666641
00112718:42:45171.541666666666661
00112818:42:45173.1751
00112918:42:45309.50833333333341
00113018:42:45145.91
00113118:42:45713.89166666666671
00113218:42:45104.6751
00113318:42:45776.43333333333341
00113418:42:45790.10833333333331
00113418:42:4526.8251
00113418:42:45159.551
00113518:42:45122.158333333333351
00113518:42:45167.541666666666691
00113518:42:4579.666666666666671
00113618:42:4555.750000000000011
00113718:42:45107.658333333333331
00113818:42:45105.651
00113918:42:45147.716666666666671
00114018:42:45116.008333333333341
00114118:42:45300.951
00114218:42:452505.9916666666671
00114218:42:45209.216666666666671
00114318:42:45369.76666666666671
00114418:42:4566.083333333333331
00114518:42:451491.25833333333341
00114618:42:45241.558333333333341
00114718:42:45293.900000000000031
00114818:42:4599.951
00114918:42:45720.38333333333341
00115018:42:45146.11
00115118:42:45728.79166666666661
00115118:42:45102.925000000000011
00115218:42:45147.7751
00115318:42:4596.1751
00115418:42:45167.791666666666661
00115518:42:45215.250000000000031
00115618:42:4530.7249999999999981
00115618:42:4589.983333333333331
00115718:42:45212.151
00115818:42:45142.833333333333341
00115818:42:451471.66666666666651
00115918:42:45391.11666666666671
00116018:42:4559.816666666666671
00116118:42:45139.9251
00116218:42:45304.441666666666661
00116218:42:4587.7251
00116318:42:45192.808333333333341
00116418:42:45103.008333333333341
00116518:42:45211.151
00116618:42:45128.866666666666671
00116718:42:45177.958333333333341
00116818:42:45344.16666666666671
00116918:42:4586.966666666666671
00117018:42:45148.041666666666691
00117118:42:45111.741666666666671
00117218:42:4583.751
00117318:42:451547.93333333333341
00117318:42:45164.433333333333341
00117318:42:45213.391666666666681
00117318:42:4584.475000000000011
00117418:42:45106.791666666666671
00117518:42:45366.650000000000031
00117618:42:45115.125000000000011
00117718:42:45158.833333333333341
00117818:42:45123.158333333333331
00117918:42:45343.51666666666671
00118018:42:45434.66666666666671
00118118:42:4597.51
00118118:42:45137.4751
00118218:42:45239.76666666666671
00118318:42:45283.84166666666671
00118418:42:45207.7751
00118518:42:45118.483333333333351
00118618:42:45646.01666666666681
00118718:42:45133.1751
00118818:42:45123.925000000000011
00118818:42:45302.533333333333361
00118918:42:45422.333333333333371
00118918:42:45157.058333333333341
00119018:42:45187.6751
00119118:42:4547.5250000000000061
00119218:42:45144.600000000000021
00119318:42:45112.0251
00119418:42:45244.2251
00119518:42:45941
00119618:42:45347.11
00119718:42:45258.34166666666671
00119718:42:45200.116666666666671
00119818:42:45932.06666666666671
00140118:42:45171.61
00140118:42:45179.251
00140218:42:45148.166666666666691
00140318:42:45125.141666666666671
00140418:42:45243.433333333333341
00140418:42:45350.575000000000051
00140518:42:45165.683333333333341
00140518:42:45267.61
00140618:42:4589.975000000000011
00140618:42:45128.84166666666671
00140718:42:4545.21
00140718:42:45101.041666666666671
00140718:42:452109.48333333333361
00140718:42:4598.800000000000011
00140818:42:45111.11
00140818:42:45144.216666666666671
00140818:42:45198.658333333333331
00140818:42:451131.45833333333351
00140818:42:45340.733333333333351
00140818:42:45550.28333333333341
00140818:42:45539.43333333333341
00140818:42:45122.150000000000021
00140818:42:451032.35833333333331
00140818:42:451199.55000000000021
00140818:42:45206.058333333333341
00140818:42:4596.833333333333341
00140818:42:45698.92500000000011
00140818:42:4569.758333333333331
00140818:42:45111.475000000000011
00140818:42:45161.541666666666661
00140818:42:451331.17500000000021
00140818:42:45113.551
00140818:42:45442.49166666666671
00140818:42:45179.058333333333341
00140818:42:45164.450000000000021
00140818:42:4598.808333333333341
00140818:42:45286.951
00140818:42:45214.858333333333321
00140818:42:45281.99166666666671
00140818:42:45822.56666666666671
00140818:42:45495.766666666666651
00140818:42:4589.2251
00140818:42:45178.983333333333351
00140818:42:45424.03333333333331
00140818:42:45107.2251
00140818:42:45270.11
00140818:42:45210.116666666666671
00140818:42:45151.058333333333341
00140818:42:454491
00140818:42:45310.74166666666671
00140818:42:4564.983333333333331
00140818:42:45294.483333333333351
00140818:42:4592.91
00140818:42:45164.851
00140818:42:4545.966666666666671
00140818:42:45211.633333333333351
00140818:42:45296.86666666666671
00140818:42:45364.56666666666671
00140818:42:45342.816666666666661
00140818:42:45548.351
00140818:42:45158.466666666666671
00140818:42:45203.451
00140818:42:45374.308333333333341
00140818:42:45344.933333333333341
00140818:42:4575.158333333333331
00140818:42:45226.083333333333341
00140818:42:45360.316666666666661
00140818:42:45118.141666666666681
00140818:42:45242.7751
00140818:42:45851.59166666666671
00140818:42:45163.350000000000021
00140818:42:4587.766666666666671
00140818:42:45105.333333333333341
00140818:42:45116.61
00140818:42:45154.566666666666661
00140918:42:45116.708333333333341
00140918:42:45139.366666666666671
00140918:42:4570.675000000000011
00140918:42:45246.483333333333321
00140918:42:45124.149999999999991
00140918:42:45209.166666666666691
00140918:42:45318.46666666666671
00140918:42:45143.375000000000031
00140918:42:45358.716666666666641
00140918:42:45116.591666666666671
00140918:42:45249.358333333333351
00140918:42:4552.2333333333333341
00140918:42:45120.316666666666661
00140918:42:45304.08333333333331
00140918:42:45158.583333333333341
00140918:42:45461.3751
00140918:42:45152.816666666666661
00140918:42:45123.333333333333341
00140918:42:45141.1251
00140918:42:45140.158333333333331
00140918:42:45173.1251
00140918:42:45247.308333333333341
00140918:42:45387.86666666666671
00140918:42:45134.766666666666681
00140918:42:45140.858333333333351
00140918:42:45390.63333333333331
00140918:42:45130.09166666666671
00140918:42:45136.3751
00140918:42:45205.808333333333341
00140918:42:45239.31666666666671
00140918:42:4590.416666666666671
00140918:42:4579.6751
00140918:42:453127.83333333333351
00140918:42:45214.208333333333341
00140918:42:4553.4166666666666641
00140918:42:45447.91666666666671
00140918:42:4527.7000000000000031
00140918:42:45598.73333333333331
00140918:42:45576.30833333333341
00140918:42:4554.5749999999999961
00140918:42:45112.41
00140918:42:45242.716666666666671
00140918:42:45935.05833333333331
00140918:42:45103.6751
00140918:42:45181.433333333333341
00140918:42:45265.71666666666671
00140918:42:4555.51
00140918:42:4532.091666666666671
00140918:42:45550.0751
00140918:42:4596.458333333333341
00140918:42:45115.733333333333331
00140918:42:451286.41
00140918:42:45170.191666666666661
00140918:42:45155.916666666666661
00140918:42:4550.591666666666671
00140918:42:45133.933333333333341
00140918:42:451065.78333333333351
00140918:42:45127.775000000000021
00140918:42:45227.21
00140918:42:4558.283333333333331
00140918:42:4587.316666666666681
00140918:42:45461.04166666666671
00140918:42:45663.03333333333331
00140918:42:4597.116666666666671
00140918:42:45171.851
00141018:42:45207.750000000000031
00141018:42:45149.733333333333351
00141018:42:45185.591666666666671
00141018:42:45239.475000000000021
00141018:42:45166.41
00141018:42:451019.06666666666681
00141018:42:45118.7751
00141018:42:45723.91666666666671
00141018:42:45109.841666666666671
00141018:42:4593.141666666666671
00141018:42:45176.96666666666671
00141018:42:451672.81666666666681
00141018:42:45256.558333333333341
00141018:42:45234.76666666666671
00141018:42:451431.951
00141018:42:4572.483333333333331
00141018:42:45391.58333333333331
00141018:42:45397.99166666666671
00141018:42:45103.616666666666671
00141018:42:452472.95833333333351
00141018:42:4589.608333333333331
00141018:42:451481.53333333333331
00141018:42:45378.333333333333371
00141018:42:452102.8751
00141018:42:45697.09166666666671
00141018:42:45537.58333333333341
00141018:42:45222.291666666666691
00141018:42:45248.84166666666671
00141018:42:45299.71
00141018:42:45132.841666666666671
00141018:42:4573.558333333333341
00141018:42:45136.458333333333341
00141018:42:45318.051
00141018:42:45145.016666666666681
00141018:42:45120.083333333333331
00141018:42:45869.33333333333341
00141018:42:451150.2751
00141018:42:45101.408333333333331
00141018:42:45235.008333333333331
00141018:42:45118.333333333333341
00141018:42:45300.1751
00141018:42:45111.251
00141018:42:4583.566666666666681
00141018:42:4597.8751
00141018:42:45130.733333333333351
00141018:42:45117.091666666666671
00141018:42:45165.441666666666661
00141018:42:45116.033333333333351
00141018:42:45603.00833333333331
00141018:42:45101.266666666666671
00141018:42:45102.808333333333341
00141018:42:45198.6251
00141018:42:45385.3751
00141018:42:45264.683333333333341
00141018:42:4550.791666666666671
00141018:42:45125.949999999999991
00141018:42:45118.866666666666661
00141018:42:4578.6251
00141018:42:45166.608333333333351
00141018:42:45105.5251
00141018:42:45224.200000000000021
00141018:42:45195.100000000000021
00141018:42:45171.051
00141018:42:45427.89166666666671
00141018:42:45117.408333333333331
00141018:42:45302.351
00141018:42:45887.15833333333331
00141018:42:45174.066666666666661
00141018:42:45155.733333333333351
00141018:42:45182.416666666666691
00141018:42:451733.85833333333361
00141018:42:45328.45833333333331
00141018:42:45199.608333333333351
00141018:42:45117.583333333333331
00141118:42:45382.900000000000031
00141118:42:45130.333333333333341
00141118:42:45166.141666666666681
00141118:42:4569.716666666666671
00141118:42:45150.751
00141118:42:45220.058333333333341
00141118:42:45534.38333333333331
00141118:42:4573.466666666666671
00141118:42:45141.583333333333341
00141118:42:45153.116666666666671
00141118:42:45120.258333333333341
00141118:42:45101.733333333333331
00141118:42:45145.575000000000021
00141118:42:45520.38333333333341
00141118:42:45811
00141118:42:4597.341666666666671
00141118:42:45216.691666666666661
00141118:42:45233.566666666666661
00141118:42:45331.61
00141118:42:45341.058333333333341
00141118:42:45248.133333333333331
00141118:42:45119.866666666666671
00141118:42:45130.233333333333351
00141118:42:45301.551
00141118:42:45310.18333333333341
00141118:42:45138.433333333333341
00141118:42:45269.81
00141118:42:4576.558333333333341
00141118:42:4598.316666666666681