On line monitoring prodaje kasa

Apos4 nakon svakog izdatog računa šalje podatke o prodatim stavkama. Backend aplikacija na ovom web serveru prima i obrađuje ove podatke omogućujući brzo formiranje izveštaja i učitavanje u poslovni softver LITE. Zbog optimizacije prostora, podaci na našem web serveru se brišu sedam dana nakon učitavanja u LITE.

Trenutna prodaja na danasnji dan, odaberite prodavnicu iz tabele za detalje
Total 9 results.
FIRMAIdShopDatumIZNOS
   Ukupno:10,056,703
DEMO0012020-08-072,125,227
DEMO0022020-08-073,579,588
DEMO0032020-08-07578,841
DEMO0042020-08-07138,110
DEMO0052020-08-071,775,161
DEMO0062020-08-07848,822
DEMO0072020-08-07506,049
DEMO0082020-08-07308,400
DEMO0092020-08-07196,505
001002003004005006007008009
DEMO Prodaja po artiklima u toku poslednjeg sata
Total 500 results.
IdShopSifraOpisKolicinaCenaVremeRBR
001200000Set 4 šolje srednje199.4750000000000105:41:43500
001200001Daska za sečenje mala1290.5583333333333405:41:43500
001200000Set 4 šolje srednje1100.4583333333333305:41:43499
001500000Palačinka149.35833333333333405:41:43498
001200000Set 4 šolje srednje279.4750000000000105:41:43497
001000008Blender 1200W1675.691666666666705:41:43496
001300001Nožić #11306.7000000000000505:41:43495
001200000Set 4 šolje srednje1128.2833333333333305:41:43493
001200002Štapni mikser 220W1605.291666666666705:41:43492
001130012Grejač za rernu144.7500000000000105:41:43491
001200001Daska za sečenje mala1321.72505:41:43490
001100000Ram za sliku mali185.6833333333333405:41:43489
001300001Nožić #11235.52505:41:43488
001200001Daska za sečenje mala1275.6583333333333605:41:43487
001500000Palačinka1123.0583333333333205:41:43486
001500000Palačinka165.6166666666666605:41:43484
001500000Palačinka176.9833333333333305:41:43484
001200000Set 4 šolje srednje194.1583333333333305:41:43483
001200000Set 4 šolje srednje196.8333333333333405:41:43482
001200000Set 4 šolje srednje1112.4166666666666705:41:43481
001200000Set 4 šolje srednje299.9666666666666705:41:43480
001120002Ukrasna podloga za miša #5180.4833333333333305:41:43478
001200000Set 4 šolje srednje1222.505:41:43478
001200001Daska za sečenje mala1278.205:41:43477
001200000Set 4 šolje srednje171.1166666666666705:41:43476
001200000Set 4 šolje srednje1116.1083333333333505:41:43475
001200000Set 4 šolje srednje1220.9166666666666905:41:43474
001200000Set 4 šolje srednje1133.9833333333333505:41:43471
001500000Palačinka455.8166666666666705:41:43470
001200000Set 4 šolje srednje192.2166666666666705:41:43468
001130012Grejač za rernu240.10833333333333405:41:43464
001200001Daska za sečenje mala1349.0166666666666505:41:43464
001200000Set 4 šolje srednje1147.4833333333333205:41:43463
001200001Daska za sečenje mala1356.9333333333333405:41:43462
001200001Daska za sečenje mala1243.1583333333333605:41:43461
001130012Grejač za rernu152.4505:41:43459
001100003Podloga za čaše137.6416666666666705:41:43458
001100000Ram za sliku mali1110.9250000000000105:41:43457
001300000Rukavice radničke192.3666666666666705:41:43456
001500000Palačinka1131.1333333333333505:41:43455
001000010Pegla 2200W1986.058333333333405:41:43454
001130012Grejač za rernu180.6333333333333405:41:43454
001200000Set 4 šolje srednje192.2083333333333405:41:43454
001200000Set 4 šolje srednje194.9666666666666705:41:43453
001200000Set 4 šolje srednje1117.7916666666666705:41:43451
001200003Pegla 2500W1232.8083333333333405:41:43450
001100004Krpa za sudove1157.0083333333333305:41:43449
001130002Komplet posuđa #41314.2000000000000505:41:43449
001200002Štapni mikser 220W1519.691666666666705:41:43449
001500000Palačinka256.2583333333333405:41:43448
001200001Daska za sečenje mala1294.9666666666666405:41:43447
001200000Set 4 šolje srednje161.42505:41:43446
001130005Mikser 250W1577.483333333333305:41:43445
001500000Palačinka1104.7083333333333405:41:43444
001130013Kutlača mala1119.9916666666666705:41:43443
001200000Set 4 šolje srednje170.37505:41:43441
001200000Set 4 šolje srednje180.2083333333333405:41:43439
001300000Rukavice radničke1100.1250000000000105:41:43439
001100000Ram za sliku mali1111.62505:41:43438
001130012Grejač za rernu149.7416666666666705:41:43438
001200000Set 4 šolje srednje160.3666666666666705:41:43438
001200000Set 4 šolje srednje182.8416666666666705:41:43436
001300000Rukavice radničke171.8333333333333405:41:43435
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1194.4166666666666905:41:43435
001200000Set 4 šolje srednje1138.505:41:43434
001130012Grejač za rernu170.4333333333333405:41:43433
001200002Štapni mikser 220W1846.458333333333405:41:43433
001200000Set 4 šolje srednje1187.5833333333333405:41:43432
001200000Set 4 šolje srednje274.12505:41:43431
001200002Štapni mikser 220W1352.8166666666666605:41:43430
001500000Palačinka189.2166666666666705:41:43429
001120002Ukrasna podloga za miša #5172.7505:41:43426
001200000Set 4 šolje srednje1183.105:41:43424
001120002Ukrasna podloga za miša #5177.1583333333333505:41:43423
001200000Set 4 šolje srednje1111.2416666666666705:41:43422
001100003Podloga za čaše222.0505:41:43420
001130012Grejač za rernu286.27505:41:43420
001200000Set 4 šolje srednje186.705:41:43419
001130012Grejač za rernu161.7583333333333305:41:43418
001500000Palačinka1136.0083333333333505:41:43417
001500000Palačinka175.6083333333333305:41:43417
001130012Grejač za rernu135.2916666666666705:41:43416
001130012Grejač za rernu138.5916666666666705:41:43416
001200000Set 4 šolje srednje17105:41:43415
001100004Krpa za sudove147.1666666666666705:41:43414
001200000Set 4 šolje srednje1126.4583333333333405:41:43413
001000008Blender 1200W11637.705:41:43412
001130012Grejač za rernu131.35833333333333805:41:43412
001500000Palačinka174.3500000000000105:41:43411
001130012Grejač za rernu158.12505:41:43410
001200000Set 4 šolje srednje196.0916666666666705:41:43410
001500000Palačinka277.2833333333333305:41:43408
001130012Grejač za rernu249.40000000000000605:41:43407
001000014Pekara za hleb MINI12020.4505:41:43407
001200000Set 4 šolje srednje189.0333333333333505:41:43407
001200000Set 4 šolje srednje1128.841666666666705:41:43406
001500000Palačinka2133.805:41:43405
001200001Daska za sečenje mala1294.2750000000000305:41:43404
001300000Rukavice radničke156.30000000000000405:41:43404
001200000Set 4 šolje srednje1148.1666666666666905:41:43402
001200000Set 4 šolje srednje1179.2505:41:43401
001130012Grejač za rernu1101.7583333333333405:41:43499
001200000Set 4 šolje srednje1125.1583333333333305:41:43499
001120002Ukrasna podloga za miša #51178.9666666666666705:41:43498
001200000Set 4 šolje srednje1187.7000000000000205:41:43497
001200000Set 4 šolje srednje1159.3833333333333305:41:43496
001000010Pegla 2200W1932.705:41:43495
001200000Set 4 šolje srednje1166.92505:41:43493
001200000Set 4 šolje srednje1138.8083333333333405:41:43492
001130007Tacna #11154.0833333333333405:41:43491
001130013Kutlača mala1370.5916666666666405:41:43490
001200002Štapni mikser 220W1877.016666666666805:41:43490
001400002Silikonska podloga za miša #11325.12505:41:43489
001300000Rukavice radničke2103.6666666666666705:41:43488
001200000Set 4 šolje srednje1101.3416666666666705:41:43487
001400004Tepsiaj #61227.0833333333333405:41:43486
001130009Tacna #61160.5505:41:43485
001130007Tacna #11173.27505:41:43484
001200000Set 4 šolje srednje2142.0583333333333405:41:43484
001120002Ukrasna podloga za miša #51211.9833333333333505:41:43483
001200004Nožić #21323.466666666666705:41:43482
001100003Podloga za čaše130.3505:41:43482
001100003Podloga za čaše242.60833333333333405:41:43481
001300000Rukavice radničke1164.2166666666666705:41:43480
001130009Tacna #61173.4916666666666705:41:43479
001130012Grejač za rernu148.5000000000000105:41:43478
001130012Grejač za rernu154.2583333333333305:41:43477
001130010Tepsija #41228.3916666666666805:41:43476
001400007Kuhinjska vaga digitalna1931.105:41:43475
001200000Set 4 šolje srednje1360.6416666666666505:41:43474
001300000Rukavice radničke2181.605:41:43473
001200000Set 4 šolje srednje1201.6505:41:43473
001200000Set 4 šolje srednje1217.8583333333333505:41:43472
001000006Mikser 300W1884.433333333333305:41:43471
001400004Tepsiaj #61252.266666666666705:41:43470
001130012Grejač za rernu167.6083333333333305:41:43469
001200000Set 4 šolje srednje1148.0416666666666905:41:43468
001130012Grejač za rernu1149.1083333333333505:41:43467
001200000Set 4 šolje srednje288.3833333333333405:41:43467
001130012Grejač za rernu192.1166666666666705:41:43466
001300000Rukavice radničke1136.17505:41:43466
001400000Gumica za brisanje158.39166666666666605:41:43465
001200000Set 4 šolje srednje1191.1583333333333305:41:43464
001130009Tacna #61204.07505:41:43463
001200000Set 4 šolje srednje2338.5583333333333405:41:43462
001130012Grejač za rernu248.6833333333333405:41:43461
001200000Set 4 šolje srednje1107.8583333333333505:41:43460
001130009Tacna #61257.9583333333333705:41:43459
001130000Daska za sečenje velika1572.558333333333405:41:43458
001200000Set 4 šolje srednje264.1000000000000105:41:43458
001000010Pegla 2200W1965.833333333333405:41:43457
001130012Grejač za rernu137.3416666666666705:41:43457
001200000Set 4 šolje srednje1175.5166666666666805:41:43457
001200000Set 4 šolje srednje1141.0505:41:43456
001200000Set 4 šolje srednje115205:41:43455
001130002Komplet posuđa #41670.241666666666705:41:43454
001200000Set 4 šolje srednje1193.6166666666666705:41:43453
001130012Grejač za rernu174.605:41:43453
001130013Kutlača mala1174.0916666666666705:41:43452
001200000Set 4 šolje srednje1174.5583333333333405:41:43451
001000012Toster Happy1931.27505:41:43450
001300000Rukavice radničke199.3333333333333405:41:43449
001130010Tepsija #41190.9833333333333505:41:43449
001200000Set 4 šolje srednje1228.12505:41:43447
001200002Štapni mikser 220W1481.6500000000000305:41:43446
001200000Set 4 šolje srednje2182.4833333333333205:41:43445
001000010Pegla 2200W11171.341666666666705:41:43444
001100003Podloga za čaše235.2505:41:43443
001130007Tacna #11223.6505:41:43443
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1301.391666666666705:41:43443
001200000Set 4 šolje srednje1151.341666666666705:41:43442
001130012Grejač za rernu2149.0083333333333505:41:43442
001130012Grejač za rernu184.2416666666666705:41:43441
001130009Tacna #6296.42505:41:43439
001130012Grejač za rernu2111.0416666666666705:41:43438
001130013Kutlača mala1236.191666666666705:41:43438
001130010Tepsija #41137.0666666666666605:41:43438
001130009Tacna #61162.6000000000000205:41:43438
001200002Štapni mikser 220W1386.6583333333333605:41:43438
001200000Set 4 šolje srednje1118.7833333333333305:41:43437
001130012Grejač za rernu174.9416666666666805:41:43436
001130009Tacna #61131.7833333333333305:41:43435
001130004Mikser 280W1554.858333333333305:41:43435
001100003Podloga za čaše125.805:41:43434
001200001Daska za sečenje mala1389.3583333333333505:41:43434
001130012Grejač za rernu240.42505:41:43433
001200000Set 4 šolje srednje285.5333333333333305:41:43433
001200000Set 4 šolje srednje1163.9833333333333505:41:43432
001130012Grejač za rernu199.5916666666666705:41:43432
001130012Grejač za rernu191.12505:41:43431
001200001Daska za sečenje mala1265.7833333333333605:41:43431
001200000Set 4 šolje srednje295.7333333333333305:41:43430
001130012Grejač za rernu162.71666666666667605:41:43430
001200000Set 4 šolje srednje1107.2333333333333505:41:43429
001200000Set 4 šolje srednje1205.8166666666666605:41:43428
001120002Ukrasna podloga za miša #51115.3999999999999905:41:43428
001300000Rukavice radničke172.8833333333333305:41:43427
001130011Ukrasna podloga za miša #31234.0583333333333405:41:43427
001130009Tacna #61169.2833333333333305:41:43425
001120001Vatrostalna posuda mala #21471.766666666666705:41:43424
001200002Štapni mikser 220W1497.5416666666666305:41:43423
001200000Set 4 šolje srednje1130.3916666666666805:41:43422
001100003Podloga za čaše128.90000000000000205:41:43422
001200000Set 4 šolje srednje2130.4583333333333405:41:43421
001100004Krpa za sudove1206.6416666666666805:41:43421
001200002Štapni mikser 220W1489.133333333333405:41:43420
001130009Tacna #61176.9500000000000205:41:43419
001200000Set 4 šolje srednje2115.02505:41:43419
001130011Ukrasna podloga za miša #3116705:41:43419
001000013DVD Home theater Sony 43411953.4505:41:43419
001130012Grejač za rernu185.1505:41:43418
001200000Set 4 šolje srednje3119.5500000000000105:41:43417
001130010Tepsija #41287.4333333333333405:41:43417
001130009Tacna #62136.87505:41:43417
001130012Grejač za rernu276.4916666666666705:41:43417
001130012Grejač za rernu1107.6666666666666605:41:43416
001130012Grejač za rernu179.8505:41:43414
001300000Rukavice radničke1158.8833333333333305:41:43413
001130012Grejač za rernu145.80000000000000405:41:43413
001100005Silikonska podloga za miša #31217.6583333333333305:41:43412
001130009Tacna #61127.8000000000000105:41:43411
001130009Tacna #61328.458333333333305:41:43410
001130012Grejač za rernu197.1166666666666705:41:43409
001200000Set 4 šolje srednje4165.7583333333333305:41:43409
001300000Rukavice radničke258.305:41:43408
001200000Set 4 šolje srednje1144.9166666666666905:41:43500
001300001Nožić #11360.183333333333405:41:43500
001130012Grejač za rernu1145.905:41:43500
001200000Set 4 šolje srednje1138.216666666666705:41:43499
001200000Set 4 šolje srednje2101.3500000000000105:41:43498
001300000Rukavice radničke1217.7833333333333305:41:43497
001100008Podloga za miša190.6000000000000105:41:43496
001100003Podloga za čaše132.4916666666666705:41:43495
001200000Set 4 šolje srednje1125.2083333333333405:41:43494
001200000Set 4 šolje srednje172.2416666666666705:41:43493
001130009Tacna #61178.2583333333333305:41:43492
001130012Grejač za rernu289.4333333333333405:41:43491
001130009Tacna #61206.7166666666666705:41:43491
001200002Štapni mikser 220W1546.441666666666705:41:43490
001200002Štapni mikser 220W-3448.5000000000000605:41:43489
001200002Štapni mikser 220W363205:41:43488
001300000Rukavice radničke187.2666666666666705:41:43487
001200000Set 4 šolje srednje1121.3583333333333305:41:43486
001130007Tacna #12138.105:41:43485
001130012Grejač za rernu257.6916666666666705:41:43484
001200002Štapni mikser 220W1724.9505:41:43484
001300000Rukavice radničke1181.1583333333333305:41:43483
001130010Tepsija #41254.0166666666666805:41:43482
001300000Rukavice radničke1106.8333333333333305:41:43481
001200000Set 4 šolje srednje1157.7250000000000205:41:43480
001130013Kutlača mala1636.32505:41:43479
001200001Daska za sečenje mala1382.008333333333405:41:43479
001130012Grejač za rernu168.62505:41:43478
001300000Rukavice radničke2128.816666666666705:41:43477
001100003Podloga za čaše155.7166666666666705:41:43476
001130012Grejač za rernu175.3166666666666605:41:43475
001400004Tepsiaj #62400.0166666666666505:41:43475
001130009Tacna #61280.541666666666705:41:43474
001130010Tepsija #41157.591666666666705:41:43473
001130012Grejač za rernu136.82505:41:43472
001130012Grejač za rernu1104.9583333333333405:41:43471
001200000Set 4 šolje srednje1234.0416666666666905:41:43470
001200001Daska za sečenje mala1385.041666666666705:41:43469
001300000Rukavice radničke1175.1666666666666605:41:43468
001130012Grejač za rernu149.97505:41:43466
001200000Set 4 šolje srednje2139.6416666666666805:41:43466
001000003Tiganj keramički za palačinke1699.166666666666705:41:43465
001200000Set 4 šolje srednje179.6083333333333305:41:43463
001130012Grejač za rernu164.5416666666666705:41:43463
001120001Vatrostalna posuda mala #21322.0505:41:43462
001300001Nožić #12238.8333333333333705:41:43461
001300001Nožić #11395.2333333333333505:41:43460
001300000Rukavice radničke1277.133333333333305:41:43459
001130013Kutlača mala1204.7333333333333505:41:43458
001400005Keramička posuda mala1475.358333333333305:41:43458
001300000Rukavice radničke1107.0500000000000105:41:43457
001130012Grejač za rernu261.91666666666666405:41:43456
001000010Pegla 2200W11045.666666666666705:41:43455
001200000Set 4 šolje srednje296.57505:41:43454
001130009Tacna #61327.4833333333333505:41:43453
001200000Set 4 šolje srednje1123.27505:41:43452
001300000Rukavice radničke1236.8250000000000205:41:43451
001200000Set 4 šolje srednje1153.3083333333333405:41:43450
001120002Ukrasna podloga za miša #51342.52505:41:43449
001130012Grejač za rernu282.0083333333333405:41:43448
001200000Set 4 šolje srednje1151.77505:41:43447
001130012Grejač za rernu1100.1505:41:43446
001200001Daska za sečenje mala1389.3505:41:43446
001200000Set 4 šolje srednje1144.6833333333333405:41:43445
001130012Grejač za rernu256.57505:41:43445
001200002Štapni mikser 220W1639.408333333333305:41:43444
001200000Set 4 šolje srednje179.9583333333333405:41:43443
001200000Set 4 šolje srednje1108.67505:41:43442
001130012Grejač za rernu185.7666666666666705:41:43441
001110000Kocke za potpalu195.47505:41:43440
001130007Tacna #11249.5916666666666705:41:43439
001300000Rukavice radničke112505:41:43438
001300000Rukavice radničke1193.5416666666666905:41:43437
001300001Nožić #11346.4583333333333705:41:43437
001120001Vatrostalna posuda mala #21646.758333333333305:41:43436
001200000Set 4 šolje srednje2242.7500000000000305:41:43435
001200000Set 4 šolje srednje1103.6666666666666705:41:43434
001130009Tacna #61142.47505:41:43434
001200000Set 4 šolje srednje1169.3916666666666805:41:43433
001130009Tacna #61114.12505:41:43433
001130009Tacna #61285.7083333333333705:41:43432
001130012Grejač za rernu291.8916666666666705:41:43431
001100004Krpa za sudove1146.6833333333333405:41:43430
001200000Set 4 šolje srednje194.3166666666666805:41:43429
001130012Grejač za rernu157.8583333333333405:41:43428
001200000Set 4 šolje srednje1153.4166666666666605:41:43427
001130012Grejač za rernu270.5916666666666705:41:43427
001000006Mikser 300W1831.341666666666705:41:43426
001120002Ukrasna podloga za miša #5190.7250000000000105:41:43425
001200000Set 4 šolje srednje2155.4916666666666705:41:43424
001100003Podloga za čaše115.28333333333333305:41:43424
001200000Set 4 šolje srednje1146.8833333333333305:41:43423
001130011Ukrasna podloga za miša #31110.2583333333333405:41:43423
001300000Rukavice radničke2141.6583333333333605:41:43422
001130012Grejač za rernu192.7916666666666705:41:43421
001200000Set 4 šolje srednje1123.2583333333333405:41:43420
001200001Daska za sečenje mala1360.805:41:43419
001130009Tacna #61187.3666666666666705:41:43418
001200001Daska za sečenje mala1323.605:41:43417
001200000Set 4 šolje srednje1253.5083333333333305:41:43415
001130009Tacna #61237.17505:41:43414
001130013Kutlača mala1249.5499999999999805:41:43412
001400004Tepsiaj #62352.7333333333333505:41:43412
001300000Rukavice radničke2152.77505:41:43411
001000014Pekara za hleb MINI11733.858333333333605:41:43410
001200002Štapni mikser 220W1461.041666666666705:41:43409
001300000Rukavice radničke1105.3333333333333405:41:43408
001200000Set 4 šolje srednje1154.7583333333333505:41:43490
001200000Set 4 šolje srednje1148.605:41:43489
001200000Set 4 šolje srednje179.5083333333333405:41:43487
001300003Komplet posuđa #12401.508333333333305:41:43486
001130009Tacna #61203.691666666666705:41:43485
001200001Daska za sečenje mala1546.041666666666705:41:43484
001130012Grejač za rernu165.02505:41:43484
001300000Rukavice radničke1170.9666666666666705:41:43483
001200000Set 4 šolje srednje197.6083333333333305:41:43482
001300000Rukavice radničke1158.2250000000000205:41:43481
001300001Nožić #11362.5666666666666605:41:43480
001100003Podloga za čaše130.22500000000000505:41:43479
001130012Grejač za rernu1141.2583333333333305:41:43478
001400003Ukrasna podloga za miša #21192.6505:41:43477
001200000Set 4 šolje srednje1138.87505:41:43476
001130012Grejač za rernu171.07505:41:43475
001100003Podloga za čaše138.39166666666666605:41:43474
001130012Grejač za rernu173.605:41:43473
001000014Pekara za hleb MINI11968.291666666666505:41:43473
001130012Grejač za rernu180.7666666666666705:41:43472
001000006Mikser 300W11770.166666666666505:41:43471
001200000Set 4 šolje srednje1158.3416666666666705:41:43470
001000006Mikser 300W1627.733333333333305:41:43469
001130013Kutlača mala1155.5416666666666905:41:43468
001200000Set 4 šolje srednje1153.5416666666666905:41:43467
001200000Set 4 šolje srednje285.2333333333333305:41:43466
001300001Nožić #11332.7000000000000505:41:43465
001130009Tacna #61135.5333333333333305:41:43465
001120002Ukrasna podloga za miša #51124.6750000000000105:41:43464
001200002Štapni mikser 220W2523.091666666666705:41:43463
001130011Ukrasna podloga za miša #31255.4333333333333405:41:43463
001130005Mikser 250W1355.633333333333305:41:43463
001130013Kutlača mala1433.97505:41:43463
001200001Daska za sečenje mala1305.5000000000000605:41:43462
001110003Džezva 3 dl1175.7916666666666605:41:43461
001300000Rukavice radničke17405:41:43460
001130012Grejač za rernu152.9505:41:43460
001120001Vatrostalna posuda mala #21745.958333333333405:41:43459
001130009Tacna #61342.67505:41:43458
001200000Set 4 šolje srednje295.1833333333333405:41:43457
001130012Grejač za rernu271.3916666666666705:41:43456
001200000Set 4 šolje srednje1112.87505:41:43455
001200000Set 4 šolje srednje1162.6666666666666605:41:43454
001200000Set 4 šolje srednje1169.3416666666666705:41:43453
001000008Blender 1200W11583.633333333333205:41:43452
001130012Grejač za rernu151.0583333333333405:41:43451
001130010Tepsija #41220.07505:41:43450
001130007Tacna #11243.4583333333333105:41:43449
001200000Set 4 šolje srednje1103.07505:41:43449
001120002Ukrasna podloga za miša #5185.7083333333333305:41:43448
001100004Krpa za sudove197.4833333333333305:41:43447
001000007Pegla 2400W11258.27505:41:43447
001200000Set 4 šolje srednje2177.7500000000000305:41:43446
001130012Grejač za rernu1117.1583333333333505:41:43445
001200000Set 4 šolje srednje289.0505:41:43445
001130009Tacna #61151.02505:41:43444
001000015Usisivač LG Twister12142.85833333333305:41:43443
001130012Grejač za rernu1121.4833333333333305:41:43442
001200000Set 4 šolje srednje1262.783333333333305:41:43441
001120002Ukrasna podloga za miša #51190.9833333333333505:41:43440
001130012Grejač za rernu1150.1583333333333305:41:43439
001130012Grejač za rernu168.5833333333333305:41:43438
001200000Set 4 šolje srednje1240.905:41:43437
001130013Kutlača mala1151.7666666666666805:41:43436
001200002Štapni mikser 220W1559.908333333333305:41:43436
001300001Nožić #12287.633333333333405:41:43435
001200000Set 4 šolje srednje1251.9916666666666705:41:43434
001130009Tacna #61160.405:41:43433
001200000Set 4 šolje srednje193.9833333333333305:41:43432
001120002Ukrasna podloga za miša #51147.37505:41:43431
001400004Tepsiaj #62328.205:41:43430
001130012Grejač za rernu142.12505:41:43429
001300001Nožić #11154.0583333333333405:41:43428
001400000Gumica za brisanje175.4666666666666705:41:43427
001100003Podloga za čaše120.2166666666666705:41:43426
001400007Kuhinjska vaga digitalna1704.800000000000105:41:43425
001200000Set 4 šolje srednje2271.366666666666705:41:43424
001130012Grejač za rernu197.3166666666666805:41:43424
001300000Rukavice radničke195.2166666666666705:41:43423
001130012Grejač za rernu1115.4416666666666805:41:43422
001130012Grejač za rernu1129.405:41:43421
001130012Grejač za rernu179.5916666666666705:41:43420
001130012Grejač za rernu1116.2250000000000105:41:43419
001100004Krpa za sudove1105.0666666666666605:41:43419
001130012Grejač za rernu1109.4916666666666605:41:43418
001130007Tacna #11455.7000000000000505:41:43417
001200000Set 4 šolje srednje1139.7416666666666705:41:43415
001300000Rukavice radničke1242.77505:41:43414
001200000Set 4 šolje srednje1220.6499999999999805:41:43414
001130010Tepsija #41157.8416666666666705:41:43413
001130013Kutlača mala1331.766666666666705:41:43412
001100003Podloga za čaše230.15000000000000205:41:43412
001200002Štapni mikser 220W1863.705:41:43412
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1487.233333333333305:41:43411
001200000Set 4 šolje srednje1182.4166666666666905:41:43410
001130012Grejač za rernu281.6750000000000105:41:43408
001300000Rukavice radničke194.1333333333333305:41:43449
001200000Set 4 šolje srednje185.705:41:43448
001130012Grejač za rernu135.0333333333333305:41:43447
001130009Tacna #61251.4833333333333205:41:43447
001200000Set 4 šolje srednje2152.4083333333333305:41:43446
001130012Grejač za rernu1127.0500000000000105:41:43445
001130009Tacna #61392.841666666666705:41:43444
001130012Grejač za rernu161.08333333333333605:41:43443
001300003Komplet posuđa #11872.97505:41:43443
001200000Set 4 šolje srednje194.0916666666666705:41:43442
001200000Set 4 šolje srednje2170.7000000000000205:41:43441
001200000Set 4 šolje srednje174.9083333333333305:41:43440
001130012Grejač za rernu164.6416666666666705:41:43439
001100000Ram za sliku mali142.0583333333333405:41:43439
001100004Krpa za sudove1250.92505:41:43439
001130011Ukrasna podloga za miša #31135.0333333333333305:41:43439
001200000Set 4 šolje srednje1126.7833333333333305:41:43438
001130012Grejač za rernu291.3833333333333405:41:43436
001200000Set 4 šolje srednje1119.6666666666666705:41:43435
001200000Set 4 šolje srednje1215.2166666666666705:41:43434
001000008Blender 1200W1960.67505:41:43434
001130007Tacna #11206.966666666666705:41:43433
001130012Grejač za rernu141.37505:41:43432
001200000Set 4 šolje srednje2154.17505:41:43432
001300000Rukavice radničke1108.6583333333333305:41:43431
001200001Daska za sečenje mala1581.433333333333405:41:43430
001130013Kutlača mala1211.3500000000000205:41:43430
001200000Set 4 šolje srednje193.0833333333333405:41:43429
001200000Set 4 šolje srednje1154.6416666666666805:41:43428
001130012Grejač za rernu171.6083333333333505:41:43427
001200000Set 4 šolje srednje197.0916666666666705:41:43426
001200000Set 4 šolje srednje2132.9083333333333605:41:43425
001130012Grejač za rernu154.22499999999999405:41:43424
001200002Štapni mikser 220W1709.57505:41:43423
001130010Tepsija #41256.3166666666666605:41:43423
001200001Daska za sečenje mala1376.5666666666666605:41:43422
001130012Grejač za rernu193.0833333333333405:41:43421
001200000Set 4 šolje srednje1294.9000000000000305:41:43420
001130012Grejač za rernu184.9166666666666705:41:43419
001130012Grejač za rernu176.0666666666666805:41:43418
001200000Set 4 šolje srednje1163.8333333333333405:41:43417
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1304.9505:41:43416
001200002Štapni mikser 220W1679.591666666666705:41:43415
001100001Levak veliki171.1666666666666705:41:43414
001000014Pekara za hleb MINI11905.116666666666605:41:43414
001130013Kutlača mala1257.366666666666705:41:43413
001130009Tacna #61194.505:41:43413
001130009Tacna #61238.0916666666666705:41:43412
001130012Grejač za rernu171.6083333333333505:41:43411
001200000Set 4 šolje srednje1155.7333333333333505:41:43410
001130012Grejač za rernu158.2833333333333305:41:43409
001200002Štapni mikser 220W1851.591666666666705:41:43408
001200000Set 4 šolje srednje2156.22505:41:43499
001200000Set 4 šolje srednje1140.5333333333333305:41:43498
001130012Grejač za rernu1127.7333333333333305:41:43497
001200000Set 4 šolje srednje2175.2916666666666605:41:43497
001300000Rukavice radničke197.12505:41:43496
001130007Tacna #11159.1666666666666905:41:43495
001200000Set 4 šolje srednje1139.3583333333333205:41:43495
001130002Komplet posuđa #41495.9505:41:43495
001400000Gumica za brisanje160.24166666666667405:41:43494
001130012Grejač za rernu2108.9916666666666605:41:43493
001300000Rukavice radničke287.6250000000000105:41:43492
001130009Tacna #61159.5750000000000205:41:43491
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1351.5505:41:43491
001130012Grejač za rernu1150.9333333333333405:41:43490
001200000Set 4 šolje srednje1128.4666666666666705:41:43489
001130012Grejač za rernu175.82505:41:43489
001120002Ukrasna podloga za miša #51222.9583333333333405:41:43488
001130012Grejač za rernu1203.5083333333333505:41:43488
001300000Rukavice radničke1117.3916666666666805:41:43487
001130012Grejač za rernu168.7505:41:43486
DEMO Prodaja po racunima u toku poslednjeg sata
Total 500 results.
IdShopRBRVREMEIznosId_dok
001205:41:4328.4333333333333341
001305:41:43132.908333333333361
001405:41:43153.200000000000021
001505:41:43997.5251
001505:41:43354.71666666666671
001505:41:4367.550000000000011
001605:41:43162.851
001805:41:4381.241666666666661
001905:41:431431.18333333333341
0011005:41:43147.583333333333341
0011105:41:431027.47500000000011
0011205:41:4399.7751
0011305:41:43208.166666666666691
0011305:41:43126.658333333333351
0011305:41:431191.8251
0011505:41:43112.858333333333351
0011605:41:43102.691666666666681
0011705:41:43269.150000000000031
0011705:41:43381.450000000000051
0011705:41:43333.00833333333341
0011705:41:43142.066666666666661
0011805:41:432261
0011905:41:43985.95833333333351
0011905:41:4375.183333333333341
0012005:41:43124.350000000000011
0012105:41:43974.07500000000021
0012305:41:43956.31
0012405:41:43678.94166666666671
0012505:41:43205.841666666666671
0012605:41:43363.21
0012705:41:43233.583333333333341
0012805:41:43141.983333333333351
0012905:41:43195.833333333333341
0013005:41:432037.58333333333331
0013105:41:43157.651
0013205:41:43114.583333333333341
0013305:41:43105.3751
0013405:41:43380.13333333333341
0013505:41:43417.61666666666671
0013605:41:43111.141666666666681
0013705:41:43726.49166666666671
0013805:41:43110.383333333333341
0013905:41:43137.708333333333341
0014005:41:43987.51666666666671
0014105:41:43141.1251
0014205:41:43166.308333333333341
0014305:41:43211.733333333333351
0014405:41:43130.366666666666671
0014505:41:43203.491666666666671
0014605:41:4363.850000000000011
0014705:41:43238.958333333333341
0014805:41:43182.658333333333331
0014905:41:431083.93333333333341
0014905:41:43283.051
0014905:41:43126.408333333333331
0014905:41:43144.608333333333351
0014905:41:43369.46666666666671
0014905:41:43153.1751
0015005:41:4389.991666666666661
0015205:41:43311.033333333333361
0015305:41:4370.483333333333331
0015405:41:43158.633333333333351
0015505:41:43109.691666666666661
0015605:41:4338.0250000000000061
0015605:41:43152.358333333333351
0015705:41:43120.216666666666671
0015805:41:43107.916666666666671
0015905:41:43207.658333333333331
0016005:41:43174.841666666666671
0016105:41:43125.050000000000011
0016105:41:43141.808333333333341
0016205:41:431706.55833333333341
0016305:41:4391.1751
0016405:41:43854.92500000000011
0016505:41:43134.666666666666661
0016605:41:43188.633333333333351
0016705:41:43168.858333333333351
0016705:41:43222.333333333333341
0016705:41:431042.151
0016705:41:4372.016666666666671
0016705:41:43211.325000000000021
0016705:41:43305.650000000000031
0016805:41:43167.9751
0016905:41:4370.358333333333351
0017005:41:43128.358333333333351
0017105:41:43152.641666666666651
0017205:41:43150.06666666666671
0017305:41:43161.81666666666671
0017405:41:43220.291666666666691
0017405:41:43105.191666666666681
0017505:41:43950.83333333333341
0017605:41:432366.84166666666671
0017705:41:43286.31
0017805:41:43160.751
0017905:41:43192.366666666666671
0018005:41:43148.358333333333351
0018105:41:431636.60000000000011
0018105:41:4383.225000000000011
0018105:41:43264.04166666666671
0018205:41:43123.208333333333331
0018305:41:43197.333333333333341
0018405:41:43165.583333333333341
0018505:41:43214.1251
0018605:41:4397.51
0018705:41:4332.51
0018805:41:43107.866666666666671
0018905:41:43209.383333333333331
0018905:41:43120.399999999999991
0019005:41:43385.9251
0019005:41:43123.266666666666671
0019105:41:43244.250000000000031
0019105:41:43212.658333333333331
0019205:41:43236.266666666666651
0019205:41:43196.825000000000021
0019305:41:43133.308333333333341
0019405:41:4379.308333333333341
0019405:41:43160.1251
0019505:41:4368.508333333333331
0019605:41:43157.258333333333351
0019705:41:4377.850000000000011
0019705:41:4322.7751
0019805:41:43107.750000000000011
0019905:41:43110.783333333333331
00110005:41:43905.52500000000011
00110105:41:43192.6751
00110205:41:43149.016666666666681
00110305:41:4395.908333333333351
00110405:41:43184.308333333333341
00110405:41:43921.78333333333341
00110405:41:43118.2751
00110405:41:43162.083333333333341
00110405:41:4381.691666666666681
00110405:41:43248.8251
00110405:41:4345.366666666666671
00110505:41:43136.233333333333321
00110605:41:43173.683333333333341
00110605:41:43309.551
00110705:41:4351.451
00110905:41:43256.033333333333361
00111005:41:4325.8833333333333331
00111005:41:4346.558333333333331
00111105:41:43-54.2083333333333366
00111205:41:43275.36666666666671
00111305:41:43449.741666666666731
00111405:41:43109.408333333333331
00111505:41:43354.608333333333351
00111505:41:43133.751
00111605:41:43105.066666666666661
00111605:41:43106.91
00111705:41:4380.71
00111705:41:43100.041666666666671
00111805:41:43719.00833333333331
00111805:41:43156.6751
00111905:41:43149.683333333333341
00112005:41:43400.75833333333341
00112005:41:43251.741666666666651
00112005:41:43121.475000000000011
00112005:41:4374.733333333333351
00112005:41:4383.058333333333341
00112005:41:43199.533333333333331
00112005:41:43109.141666666666671
00112105:41:43121.574999999999991
00112205:41:43119.191666666666681
00112305:41:43130.2751
00112405:41:4325.0416666666666681
00112505:41:43116.866666666666671
00112505:41:43185.1251
00112605:41:43108.858333333333331
00112705:41:43342.466666666666641
00112705:41:43171.541666666666661
00112805:41:43173.1751
00112905:41:43309.50833333333341
00113005:41:43145.91
00113105:41:43713.89166666666671
00113205:41:43104.6751
00113305:41:43776.43333333333341
00113405:41:43790.10833333333331
00113405:41:4326.8251
00113405:41:43159.551
00113505:41:43122.158333333333351
00113505:41:43167.541666666666691
00113505:41:4379.666666666666671
00113605:41:4355.750000000000011
00113705:41:43107.658333333333331
00113805:41:43105.651
00113905:41:43147.716666666666671
00114005:41:43116.008333333333341
00114105:41:43300.951
00114205:41:432505.9916666666671
00114205:41:43209.216666666666671
00114305:41:43369.76666666666671
00114405:41:4366.083333333333331
00114505:41:431491.25833333333341
00114605:41:43241.558333333333341
00114705:41:43293.900000000000031
00114805:41:4399.951
00114905:41:43720.38333333333341
00115005:41:43146.11
00115105:41:43728.79166666666661
00115105:41:43102.925000000000011
00115205:41:43147.7751
00115305:41:4396.1751
00115405:41:43167.791666666666661
00115505:41:43215.250000000000031
00115605:41:4330.7249999999999981
00115605:41:4389.983333333333331
00115705:41:43212.151
00115805:41:43142.833333333333341
00115805:41:431471.66666666666651
00115905:41:43391.11666666666671
00116005:41:4359.816666666666671
00116105:41:43139.9251
00116205:41:43304.441666666666661
00116205:41:4387.7251
00116305:41:43192.808333333333341
00116405:41:43103.008333333333341
00116505:41:43211.151
00116605:41:43128.866666666666671
00116705:41:43177.958333333333341
00116805:41:43344.16666666666671
00116905:41:4386.966666666666671
00117005:41:43148.041666666666691
00117105:41:43111.741666666666671
00117205:41:4383.751
00117305:41:431547.93333333333341
00117305:41:43164.433333333333341
00117305:41:43213.391666666666681
00117305:41:4384.475000000000011
00117405:41:43106.791666666666671
00117505:41:43366.650000000000031
00117605:41:43115.125000000000011
00117705:41:43158.833333333333341
00117805:41:43123.158333333333331
00117905:41:43343.51666666666671
00118005:41:43434.66666666666671
00118105:41:4397.51
00118105:41:43137.4751
00118205:41:43239.76666666666671
00118305:41:43283.84166666666671
00118405:41:43207.7751
00118505:41:43118.483333333333351
00118605:41:43646.01666666666681
00118705:41:43133.1751
00118805:41:43123.925000000000011
00118805:41:43302.533333333333361
00118905:41:43422.333333333333371
00118905:41:43157.058333333333341
00119005:41:43187.6751
00119105:41:4347.5250000000000061
00119205:41:43144.600000000000021
00119305:41:43112.0251
00119405:41:43244.2251
00119505:41:43941
00119605:41:43347.11
00119705:41:43258.34166666666671
00119705:41:43200.116666666666671
00119805:41:43932.06666666666671
00140105:41:43171.61
00140105:41:43179.251
00140205:41:43148.166666666666691
00140305:41:43125.141666666666671
00140405:41:43243.433333333333341
00140405:41:43350.575000000000051
00140505:41:43165.683333333333341
00140505:41:43267.61
00140605:41:4389.975000000000011
00140605:41:43128.84166666666671
00140705:41:4345.21
00140705:41:43101.041666666666671
00140705:41:432109.48333333333361
00140705:41:4398.800000000000011
00140805:41:43111.11
00140805:41:43144.216666666666671
00140805:41:43198.658333333333331
00140805:41:431131.45833333333351
00140805:41:43340.733333333333351
00140805:41:43550.28333333333341
00140805:41:43539.43333333333341
00140805:41:43122.150000000000021
00140805:41:431032.35833333333331
00140805:41:431199.55000000000021
00140805:41:43206.058333333333341
00140805:41:4396.833333333333341
00140805:41:43698.92500000000011
00140805:41:4369.758333333333331
00140805:41:43111.475000000000011
00140805:41:43161.541666666666661
00140805:41:431331.17500000000021
00140805:41:43113.551
00140805:41:43442.49166666666671
00140805:41:43179.058333333333341
00140805:41:43164.450000000000021
00140805:41:4398.808333333333341
00140805:41:43286.951
00140805:41:43214.858333333333321
00140805:41:43281.99166666666671
00140805:41:43822.56666666666671
00140805:41:43495.766666666666651
00140805:41:4389.2251
00140805:41:43178.983333333333351
00140805:41:43424.03333333333331
00140805:41:43107.2251
00140805:41:43270.11
00140805:41:43210.116666666666671
00140805:41:43151.058333333333341
00140805:41:434491
00140805:41:43310.74166666666671
00140805:41:4364.983333333333331
00140805:41:43294.483333333333351
00140805:41:4392.91
00140805:41:43164.851
00140805:41:4345.966666666666671
00140805:41:43211.633333333333351
00140805:41:43296.86666666666671
00140805:41:43364.56666666666671
00140805:41:43342.816666666666661
00140805:41:43548.351
00140805:41:43158.466666666666671
00140805:41:43203.451
00140805:41:43374.308333333333341
00140805:41:43344.933333333333341
00140805:41:4375.158333333333331
00140805:41:43226.083333333333341
00140805:41:43360.316666666666661
00140805:41:43118.141666666666681
00140805:41:43242.7751
00140805:41:43851.59166666666671
00140805:41:43163.350000000000021
00140805:41:4387.766666666666671
00140805:41:43105.333333333333341
00140805:41:43116.61
00140805:41:43154.566666666666661
00140905:41:43116.708333333333341
00140905:41:43139.366666666666671
00140905:41:4370.675000000000011
00140905:41:43246.483333333333321
00140905:41:43124.149999999999991
00140905:41:43209.166666666666691
00140905:41:43318.46666666666671
00140905:41:43143.375000000000031
00140905:41:43358.716666666666641
00140905:41:43116.591666666666671
00140905:41:43249.358333333333351
00140905:41:4352.2333333333333341
00140905:41:43120.316666666666661
00140905:41:43304.08333333333331
00140905:41:43158.583333333333341
00140905:41:43461.3751
00140905:41:43152.816666666666661
00140905:41:43123.333333333333341
00140905:41:43141.1251
00140905:41:43140.158333333333331
00140905:41:43173.1251
00140905:41:43247.308333333333341
00140905:41:43387.86666666666671
00140905:41:43134.766666666666681
00140905:41:43140.858333333333351
00140905:41:43390.63333333333331
00140905:41:43130.09166666666671
00140905:41:43136.3751
00140905:41:43205.808333333333341
00140905:41:43239.31666666666671
00140905:41:4390.416666666666671
00140905:41:4379.6751
00140905:41:433127.83333333333351
00140905:41:43214.208333333333341
00140905:41:4353.4166666666666641
00140905:41:43447.91666666666671
00140905:41:4327.7000000000000031
00140905:41:43598.73333333333331
00140905:41:43576.30833333333341
00140905:41:4354.5749999999999961
00140905:41:43112.41
00140905:41:43242.716666666666671
00140905:41:43935.05833333333331
00140905:41:43103.6751
00140905:41:43181.433333333333341
00140905:41:43265.71666666666671
00140905:41:4355.51
00140905:41:4332.091666666666671
00140905:41:43550.0751
00140905:41:4396.458333333333341
00140905:41:43115.733333333333331
00140905:41:431286.41
00140905:41:43170.191666666666661
00140905:41:43155.916666666666661
00140905:41:4350.591666666666671
00140905:41:43133.933333333333341
00140905:41:431065.78333333333351
00140905:41:43127.775000000000021
00140905:41:43227.21
00140905:41:4358.283333333333331
00140905:41:4387.316666666666681
00140905:41:43461.04166666666671
00140905:41:43663.03333333333331
00140905:41:4397.116666666666671
00140905:41:43171.851
00141005:41:43207.750000000000031
00141005:41:43149.733333333333351
00141005:41:43185.591666666666671
00141005:41:43239.475000000000021
00141005:41:43166.41
00141005:41:431019.06666666666681
00141005:41:43118.7751
00141005:41:43723.91666666666671
00141005:41:43109.841666666666671
00141005:41:4393.141666666666671
00141005:41:43176.96666666666671
00141005:41:431672.81666666666681
00141005:41:43256.558333333333341
00141005:41:43234.76666666666671
00141005:41:431431.951
00141005:41:4372.483333333333331
00141005:41:43391.58333333333331
00141005:41:43397.99166666666671
00141005:41:43103.616666666666671
00141005:41:432472.95833333333351
00141005:41:4389.608333333333331
00141005:41:431481.53333333333331
00141005:41:43378.333333333333371
00141005:41:432102.8751
00141005:41:43697.09166666666671
00141005:41:43537.58333333333341
00141005:41:43222.291666666666691
00141005:41:43248.84166666666671
00141005:41:43299.71
00141005:41:43132.841666666666671
00141005:41:4373.558333333333341
00141005:41:43136.458333333333341
00141005:41:43318.051
00141005:41:43145.016666666666681
00141005:41:43120.083333333333331
00141005:41:43869.33333333333341
00141005:41:431150.2751
00141005:41:43101.408333333333331
00141005:41:43235.008333333333331
00141005:41:43118.333333333333341
00141005:41:43300.1751
00141005:41:43111.251
00141005:41:4383.566666666666681
00141005:41:4397.8751
00141005:41:43130.733333333333351
00141005:41:43117.091666666666671
00141005:41:43165.441666666666661
00141005:41:43116.033333333333351
00141005:41:43603.00833333333331
00141005:41:43101.266666666666671
00141005:41:43102.808333333333341
00141005:41:43198.6251
00141005:41:43385.3751
00141005:41:43264.683333333333341
00141005:41:4350.791666666666671
00141005:41:43125.949999999999991
00141005:41:43118.866666666666661
00141005:41:4378.6251
00141005:41:43166.608333333333351
00141005:41:43105.5251
00141005:41:43224.200000000000021
00141005:41:43195.100000000000021
00141005:41:43171.051
00141005:41:43427.89166666666671
00141005:41:43117.408333333333331
00141005:41:43302.351
00141005:41:43887.15833333333331
00141005:41:43174.066666666666661
00141005:41:43155.733333333333351
00141005:41:43182.416666666666691
00141005:41:431733.85833333333361
00141005:41:43328.45833333333331
00141005:41:43199.608333333333351
00141005:41:43117.583333333333331
00141105:41:43382.900000000000031
00141105:41:43130.333333333333341
00141105:41:43166.141666666666681
00141105:41:4369.716666666666671
00141105:41:43150.751
00141105:41:43220.058333333333341
00141105:41:43534.38333333333331
00141105:41:4373.466666666666671
00141105:41:43141.583333333333341
00141105:41:43153.116666666666671
00141105:41:43120.258333333333341
00141105:41:43101.733333333333331
00141105:41:43145.575000000000021
00141105:41:43520.38333333333341
00141105:41:43811
00141105:41:4397.341666666666671
00141105:41:43216.691666666666661
00141105:41:43233.566666666666661
00141105:41:43331.61
00141105:41:43341.058333333333341
00141105:41:43248.133333333333331
00141105:41:43119.866666666666671
00141105:41:43130.233333333333351
00141105:41:43301.551
00141105:41:43310.18333333333341
00141105:41:43138.433333333333341
00141105:41:43269.81
00141105:41:4376.558333333333341
00141105:41:4398.316666666666681