On line monitoring prodaje kasa

Apos4 nakon svakog izdatog računa šalje podatke o prodatim stavkama. Backend aplikacija na ovom web serveru prima i obrađuje ove podatke omogućujući brzo formiranje izveštaja i učitavanje u poslovni softver LITE. Zbog optimizacije prostora, podaci na našem web serveru se brišu sedam dana nakon učitavanja u LITE.

Trenutna prodaja na danasnji dan, odaberite prodavnicu iz tabele za detalje
Total 9 results.
FIRMAIdShopDatumIZNOS
   Ukupno:10,056,703
DEMO0012020-09-292,125,227
DEMO0022020-09-293,579,588
DEMO0032020-09-29578,841
DEMO0042020-09-29138,110
DEMO0052020-09-291,775,161
DEMO0062020-09-29848,822
DEMO0072020-09-29506,049
DEMO0082020-09-29308,400
DEMO0092020-09-29196,505
001002003004005006007008009
DEMO Prodaja po artiklima u toku poslednjeg sata
Total 500 results.
IdShopSifraOpisKolicinaCenaVremeRBR
001200000Set 4 šolje srednje199.4750000000000105:04:00500
001200001Daska za sečenje mala1290.5583333333333405:04:00500
001200000Set 4 šolje srednje1100.4583333333333305:04:00499
001500000Palačinka149.35833333333333405:04:00498
001200000Set 4 šolje srednje279.4750000000000105:04:00497
001000008Blender 1200W1675.691666666666705:04:00496
001300001Nožić #11306.7000000000000505:04:00495
001200000Set 4 šolje srednje1128.2833333333333305:04:00493
001200002Štapni mikser 220W1605.291666666666705:04:00492
001130012Grejač za rernu144.7500000000000105:04:00491
001200001Daska za sečenje mala1321.72505:04:00490
001100000Ram za sliku mali185.6833333333333405:04:00489
001300001Nožić #11235.52505:04:00488
001200001Daska za sečenje mala1275.6583333333333605:04:00487
001500000Palačinka1123.0583333333333205:04:00486
001500000Palačinka165.6166666666666605:04:00484
001500000Palačinka176.9833333333333305:04:00484
001200000Set 4 šolje srednje194.1583333333333305:04:00483
001200000Set 4 šolje srednje196.8333333333333405:04:00482
001200000Set 4 šolje srednje1112.4166666666666705:04:00481
001200000Set 4 šolje srednje299.9666666666666705:04:00480
001120002Ukrasna podloga za miša #5180.4833333333333305:04:00478
001200000Set 4 šolje srednje1222.505:04:00478
001200001Daska za sečenje mala1278.205:04:00477
001200000Set 4 šolje srednje171.1166666666666705:04:00476
001200000Set 4 šolje srednje1116.1083333333333505:04:00475
001200000Set 4 šolje srednje1220.9166666666666905:04:00474
001200000Set 4 šolje srednje1133.9833333333333505:04:00471
001500000Palačinka455.8166666666666705:04:00470
001200000Set 4 šolje srednje192.2166666666666705:04:00468
001130012Grejač za rernu240.10833333333333405:04:00464
001200001Daska za sečenje mala1349.0166666666666505:04:00464
001200000Set 4 šolje srednje1147.4833333333333205:04:00463
001200001Daska za sečenje mala1356.9333333333333405:04:00462
001200001Daska za sečenje mala1243.1583333333333605:04:00461
001130012Grejač za rernu152.4505:04:00459
001100003Podloga za čaše137.6416666666666705:04:00458
001100000Ram za sliku mali1110.9250000000000105:04:00457
001300000Rukavice radničke192.3666666666666705:04:00456
001500000Palačinka1131.1333333333333505:04:00455
001000010Pegla 2200W1986.058333333333405:04:00454
001130012Grejač za rernu180.6333333333333405:04:00454
001200000Set 4 šolje srednje192.2083333333333405:04:00454
001200000Set 4 šolje srednje194.9666666666666705:04:00453
001200000Set 4 šolje srednje1117.7916666666666705:04:00451
001200003Pegla 2500W1232.8083333333333405:04:00450
001100004Krpa za sudove1157.0083333333333305:04:00449
001130002Komplet posuđa #41314.2000000000000505:04:00449
001200002Štapni mikser 220W1519.691666666666705:04:00449
001500000Palačinka256.2583333333333405:04:00448
001200001Daska za sečenje mala1294.9666666666666405:04:00447
001200000Set 4 šolje srednje161.42505:04:00446
001130005Mikser 250W1577.483333333333305:04:00445
001500000Palačinka1104.7083333333333405:04:00444
001130013Kutlača mala1119.9916666666666705:04:00443
001200000Set 4 šolje srednje170.37505:04:00441
001200000Set 4 šolje srednje180.2083333333333405:04:00439
001300000Rukavice radničke1100.1250000000000105:04:00439
001100000Ram za sliku mali1111.62505:04:00438
001130012Grejač za rernu149.7416666666666705:04:00438
001200000Set 4 šolje srednje160.3666666666666705:04:00438
001200000Set 4 šolje srednje182.8416666666666705:04:00436
001300000Rukavice radničke171.8333333333333405:04:00435
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1194.4166666666666905:04:00435
001200000Set 4 šolje srednje1138.505:04:00434
001130012Grejač za rernu170.4333333333333405:04:00433
001200002Štapni mikser 220W1846.458333333333405:04:00433
001200000Set 4 šolje srednje1187.5833333333333405:04:00432
001200000Set 4 šolje srednje274.12505:04:00431
001200002Štapni mikser 220W1352.8166666666666605:04:00430
001500000Palačinka189.2166666666666705:04:00429
001120002Ukrasna podloga za miša #5172.7505:04:00426
001200000Set 4 šolje srednje1183.105:04:00424
001120002Ukrasna podloga za miša #5177.1583333333333505:04:00423
001200000Set 4 šolje srednje1111.2416666666666705:04:00422
001100003Podloga za čaše222.0505:04:00420
001130012Grejač za rernu286.27505:04:00420
001200000Set 4 šolje srednje186.705:04:00419
001130012Grejač za rernu161.7583333333333305:04:00418
001500000Palačinka1136.0083333333333505:04:00417
001500000Palačinka175.6083333333333305:04:00417
001130012Grejač za rernu135.2916666666666705:04:00416
001130012Grejač za rernu138.5916666666666705:04:00416
001200000Set 4 šolje srednje17105:04:00415
001100004Krpa za sudove147.1666666666666705:04:00414
001200000Set 4 šolje srednje1126.4583333333333405:04:00413
001000008Blender 1200W11637.705:04:00412
001130012Grejač za rernu131.35833333333333805:04:00412
001500000Palačinka174.3500000000000105:04:00411
001130012Grejač za rernu158.12505:04:00410
001200000Set 4 šolje srednje196.0916666666666705:04:00410
001500000Palačinka277.2833333333333305:04:00408
001130012Grejač za rernu249.40000000000000605:04:00407
001000014Pekara za hleb MINI12020.4505:04:00407
001200000Set 4 šolje srednje189.0333333333333505:04:00407
001200000Set 4 šolje srednje1128.841666666666705:04:00406
001500000Palačinka2133.805:04:00405
001200001Daska za sečenje mala1294.2750000000000305:04:00404
001300000Rukavice radničke156.30000000000000405:04:00404
001200000Set 4 šolje srednje1148.1666666666666905:04:00402
001200000Set 4 šolje srednje1179.2505:04:00401
001130012Grejač za rernu1101.7583333333333405:04:00499
001200000Set 4 šolje srednje1125.1583333333333305:04:00499
001120002Ukrasna podloga za miša #51178.9666666666666705:04:00498
001200000Set 4 šolje srednje1187.7000000000000205:04:00497
001200000Set 4 šolje srednje1159.3833333333333305:04:00496
001000010Pegla 2200W1932.705:04:00495
001200000Set 4 šolje srednje1166.92505:04:00493
001200000Set 4 šolje srednje1138.8083333333333405:04:00492
001130007Tacna #11154.0833333333333405:04:00491
001130013Kutlača mala1370.5916666666666405:04:00490
001200002Štapni mikser 220W1877.016666666666805:04:00490
001400002Silikonska podloga za miša #11325.12505:04:00489
001300000Rukavice radničke2103.6666666666666705:04:00488
001200000Set 4 šolje srednje1101.3416666666666705:04:00487
001400004Tepsiaj #61227.0833333333333405:04:00486
001130009Tacna #61160.5505:04:00485
001130007Tacna #11173.27505:04:00484
001200000Set 4 šolje srednje2142.0583333333333405:04:00484
001120002Ukrasna podloga za miša #51211.9833333333333505:04:00483
001200004Nožić #21323.466666666666705:04:00482
001100003Podloga za čaše130.3505:04:00482
001100003Podloga za čaše242.60833333333333405:04:00481
001300000Rukavice radničke1164.2166666666666705:04:00480
001130009Tacna #61173.4916666666666705:04:00479
001130012Grejač za rernu148.5000000000000105:04:00478
001130012Grejač za rernu154.2583333333333305:04:00477
001130010Tepsija #41228.3916666666666805:04:00476
001400007Kuhinjska vaga digitalna1931.105:04:00475
001200000Set 4 šolje srednje1360.6416666666666505:04:00474
001300000Rukavice radničke2181.605:04:00473
001200000Set 4 šolje srednje1201.6505:04:00473
001200000Set 4 šolje srednje1217.8583333333333505:04:00472
001000006Mikser 300W1884.433333333333305:04:00471
001400004Tepsiaj #61252.266666666666705:04:00470
001130012Grejač za rernu167.6083333333333305:04:00469
001200000Set 4 šolje srednje1148.0416666666666905:04:00468
001130012Grejač za rernu1149.1083333333333505:04:00467
001200000Set 4 šolje srednje288.3833333333333405:04:00467
001130012Grejač za rernu192.1166666666666705:04:00466
001300000Rukavice radničke1136.17505:04:00466
001400000Gumica za brisanje158.39166666666666605:04:00465
001200000Set 4 šolje srednje1191.1583333333333305:04:00464
001130009Tacna #61204.07505:04:00463
001200000Set 4 šolje srednje2338.5583333333333405:04:00462
001130012Grejač za rernu248.6833333333333405:04:00461
001200000Set 4 šolje srednje1107.8583333333333505:04:00460
001130009Tacna #61257.9583333333333705:04:00459
001130000Daska za sečenje velika1572.558333333333405:04:00458
001200000Set 4 šolje srednje264.1000000000000105:04:00458
001000010Pegla 2200W1965.833333333333405:04:00457
001130012Grejač za rernu137.3416666666666705:04:00457
001200000Set 4 šolje srednje1175.5166666666666805:04:00457
001200000Set 4 šolje srednje1141.0505:04:00456
001200000Set 4 šolje srednje115205:04:00455
001130002Komplet posuđa #41670.241666666666705:04:00454
001200000Set 4 šolje srednje1193.6166666666666705:04:00453
001130012Grejač za rernu174.605:04:00453
001130013Kutlača mala1174.0916666666666705:04:00452
001200000Set 4 šolje srednje1174.5583333333333405:04:00451
001000012Toster Happy1931.27505:04:00450
001300000Rukavice radničke199.3333333333333405:04:00449
001130010Tepsija #41190.9833333333333505:04:00449
001200000Set 4 šolje srednje1228.12505:04:00447
001200002Štapni mikser 220W1481.6500000000000305:04:00446
001200000Set 4 šolje srednje2182.4833333333333205:04:00445
001000010Pegla 2200W11171.341666666666705:04:00444
001100003Podloga za čaše235.2505:04:00443
001130007Tacna #11223.6505:04:00443
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1301.391666666666705:04:00443
001200000Set 4 šolje srednje1151.341666666666705:04:00442
001130012Grejač za rernu2149.0083333333333505:04:00442
001130012Grejač za rernu184.2416666666666705:04:00441
001130009Tacna #6296.42505:04:00439
001130012Grejač za rernu2111.0416666666666705:04:00438
001130013Kutlača mala1236.191666666666705:04:00438
001130010Tepsija #41137.0666666666666605:04:00438
001130009Tacna #61162.6000000000000205:04:00438
001200002Štapni mikser 220W1386.6583333333333605:04:00438
001200000Set 4 šolje srednje1118.7833333333333305:04:00437
001130012Grejač za rernu174.9416666666666805:04:00436
001130009Tacna #61131.7833333333333305:04:00435
001130004Mikser 280W1554.858333333333305:04:00435
001100003Podloga za čaše125.805:04:00434
001200001Daska za sečenje mala1389.3583333333333505:04:00434
001130012Grejač za rernu240.42505:04:00433
001200000Set 4 šolje srednje285.5333333333333305:04:00433
001200000Set 4 šolje srednje1163.9833333333333505:04:00432
001130012Grejač za rernu199.5916666666666705:04:00432
001130012Grejač za rernu191.12505:04:00431
001200001Daska za sečenje mala1265.7833333333333605:04:00431
001200000Set 4 šolje srednje295.7333333333333305:04:00430
001130012Grejač za rernu162.71666666666667605:04:00430
001200000Set 4 šolje srednje1107.2333333333333505:04:00429
001200000Set 4 šolje srednje1205.8166666666666605:04:00428
001120002Ukrasna podloga za miša #51115.3999999999999905:04:00428
001300000Rukavice radničke172.8833333333333305:04:00427
001130011Ukrasna podloga za miša #31234.0583333333333405:04:00427
001130009Tacna #61169.2833333333333305:04:00425
001120001Vatrostalna posuda mala #21471.766666666666705:04:00424
001200002Štapni mikser 220W1497.5416666666666305:04:00423
001200000Set 4 šolje srednje1130.3916666666666805:04:00422
001100003Podloga za čaše128.90000000000000205:04:00422
001200000Set 4 šolje srednje2130.4583333333333405:04:00421
001100004Krpa za sudove1206.6416666666666805:04:00421
001200002Štapni mikser 220W1489.133333333333405:04:00420
001130009Tacna #61176.9500000000000205:04:00419
001200000Set 4 šolje srednje2115.02505:04:00419
001130011Ukrasna podloga za miša #3116705:04:00419
001000013DVD Home theater Sony 43411953.4505:04:00419
001130012Grejač za rernu185.1505:04:00418
001200000Set 4 šolje srednje3119.5500000000000105:04:00417
001130010Tepsija #41287.4333333333333405:04:00417
001130009Tacna #62136.87505:04:00417
001130012Grejač za rernu276.4916666666666705:04:00417
001130012Grejač za rernu1107.6666666666666605:04:00416
001130012Grejač za rernu179.8505:04:00414
001300000Rukavice radničke1158.8833333333333305:04:00413
001130012Grejač za rernu145.80000000000000405:04:00413
001100005Silikonska podloga za miša #31217.6583333333333305:04:00412
001130009Tacna #61127.8000000000000105:04:00411
001130009Tacna #61328.458333333333305:04:00410
001130012Grejač za rernu197.1166666666666705:04:00409
001200000Set 4 šolje srednje4165.7583333333333305:04:00409
001300000Rukavice radničke258.305:04:00408
001200000Set 4 šolje srednje1144.9166666666666905:04:00500
001300001Nožić #11360.183333333333405:04:00500
001130012Grejač za rernu1145.905:04:00500
001200000Set 4 šolje srednje1138.216666666666705:04:00499
001200000Set 4 šolje srednje2101.3500000000000105:04:00498
001300000Rukavice radničke1217.7833333333333305:04:00497
001100008Podloga za miša190.6000000000000105:04:00496
001100003Podloga za čaše132.4916666666666705:04:00495
001200000Set 4 šolje srednje1125.2083333333333405:04:00494
001200000Set 4 šolje srednje172.2416666666666705:04:00493
001130009Tacna #61178.2583333333333305:04:00492
001130012Grejač za rernu289.4333333333333405:04:00491
001130009Tacna #61206.7166666666666705:04:00491
001200002Štapni mikser 220W1546.441666666666705:04:00490
001200002Štapni mikser 220W-3448.5000000000000605:04:00489
001200002Štapni mikser 220W363205:04:00488
001300000Rukavice radničke187.2666666666666705:04:00487
001200000Set 4 šolje srednje1121.3583333333333305:04:00486
001130007Tacna #12138.105:04:00485
001130012Grejač za rernu257.6916666666666705:04:00484
001200002Štapni mikser 220W1724.9505:04:00484
001300000Rukavice radničke1181.1583333333333305:04:00483
001130010Tepsija #41254.0166666666666805:04:00482
001300000Rukavice radničke1106.8333333333333305:04:00481
001200000Set 4 šolje srednje1157.7250000000000205:04:00480
001130013Kutlača mala1636.32505:04:00479
001200001Daska za sečenje mala1382.008333333333405:04:00479
001130012Grejač za rernu168.62505:04:00478
001300000Rukavice radničke2128.816666666666705:04:00477
001100003Podloga za čaše155.7166666666666705:04:00476
001130012Grejač za rernu175.3166666666666605:04:00475
001400004Tepsiaj #62400.0166666666666505:04:00475
001130009Tacna #61280.541666666666705:04:00474
001130010Tepsija #41157.591666666666705:04:00473
001130012Grejač za rernu136.82505:04:00472
001130012Grejač za rernu1104.9583333333333405:04:00471
001200000Set 4 šolje srednje1234.0416666666666905:04:00470
001200001Daska za sečenje mala1385.041666666666705:04:00469
001300000Rukavice radničke1175.1666666666666605:04:00468
001130012Grejač za rernu149.97505:04:00466
001200000Set 4 šolje srednje2139.6416666666666805:04:00466
001000003Tiganj keramički za palačinke1699.166666666666705:04:00465
001200000Set 4 šolje srednje179.6083333333333305:04:00463
001130012Grejač za rernu164.5416666666666705:04:00463
001120001Vatrostalna posuda mala #21322.0505:04:00462
001300001Nožić #12238.8333333333333705:04:00461
001300001Nožić #11395.2333333333333505:04:00460
001300000Rukavice radničke1277.133333333333305:04:00459
001130013Kutlača mala1204.7333333333333505:04:00458
001400005Keramička posuda mala1475.358333333333305:04:00458
001300000Rukavice radničke1107.0500000000000105:04:00457
001130012Grejač za rernu261.91666666666666405:04:00456
001000010Pegla 2200W11045.666666666666705:04:00455
001200000Set 4 šolje srednje296.57505:04:00454
001130009Tacna #61327.4833333333333505:04:00453
001200000Set 4 šolje srednje1123.27505:04:00452
001300000Rukavice radničke1236.8250000000000205:04:00451
001200000Set 4 šolje srednje1153.3083333333333405:04:00450
001120002Ukrasna podloga za miša #51342.52505:04:00449
001130012Grejač za rernu282.0083333333333405:04:00448
001200000Set 4 šolje srednje1151.77505:04:00447
001130012Grejač za rernu1100.1505:04:00446
001200001Daska za sečenje mala1389.3505:04:00446
001200000Set 4 šolje srednje1144.6833333333333405:04:00445
001130012Grejač za rernu256.57505:04:00445
001200002Štapni mikser 220W1639.408333333333305:04:00444
001200000Set 4 šolje srednje179.9583333333333405:04:00443
001200000Set 4 šolje srednje1108.67505:04:00442
001130012Grejač za rernu185.7666666666666705:04:00441
001110000Kocke za potpalu195.47505:04:00440
001130007Tacna #11249.5916666666666705:04:00439
001300000Rukavice radničke112505:04:00438
001300000Rukavice radničke1193.5416666666666905:04:00437
001300001Nožić #11346.4583333333333705:04:00437
001120001Vatrostalna posuda mala #21646.758333333333305:04:00436
001200000Set 4 šolje srednje2242.7500000000000305:04:00435
001200000Set 4 šolje srednje1103.6666666666666705:04:00434
001130009Tacna #61142.47505:04:00434
001200000Set 4 šolje srednje1169.3916666666666805:04:00433
001130009Tacna #61114.12505:04:00433
001130009Tacna #61285.7083333333333705:04:00432
001130012Grejač za rernu291.8916666666666705:04:00431
001100004Krpa za sudove1146.6833333333333405:04:00430
001200000Set 4 šolje srednje194.3166666666666805:04:00429
001130012Grejač za rernu157.8583333333333405:04:00428
001200000Set 4 šolje srednje1153.4166666666666605:04:00427
001130012Grejač za rernu270.5916666666666705:04:00427
001000006Mikser 300W1831.341666666666705:04:00426
001120002Ukrasna podloga za miša #5190.7250000000000105:04:00425
001200000Set 4 šolje srednje2155.4916666666666705:04:00424
001100003Podloga za čaše115.28333333333333305:04:00424
001200000Set 4 šolje srednje1146.8833333333333305:04:00423
001130011Ukrasna podloga za miša #31110.2583333333333405:04:00423
001300000Rukavice radničke2141.6583333333333605:04:00422
001130012Grejač za rernu192.7916666666666705:04:00421
001200000Set 4 šolje srednje1123.2583333333333405:04:00420
001200001Daska za sečenje mala1360.805:04:00419
001130009Tacna #61187.3666666666666705:04:00418
001200001Daska za sečenje mala1323.605:04:00417
001200000Set 4 šolje srednje1253.5083333333333305:04:00415
001130009Tacna #61237.17505:04:00414
001130013Kutlača mala1249.5499999999999805:04:00412
001400004Tepsiaj #62352.7333333333333505:04:00412
001300000Rukavice radničke2152.77505:04:00411
001000014Pekara za hleb MINI11733.858333333333605:04:00410
001200002Štapni mikser 220W1461.041666666666705:04:00409
001300000Rukavice radničke1105.3333333333333405:04:00408
001200000Set 4 šolje srednje1154.7583333333333505:04:00490
001200000Set 4 šolje srednje1148.605:04:00489
001200000Set 4 šolje srednje179.5083333333333405:04:00487
001300003Komplet posuđa #12401.508333333333305:04:00486
001130009Tacna #61203.691666666666705:04:00485
001200001Daska za sečenje mala1546.041666666666705:04:00484
001130012Grejač za rernu165.02505:04:00484
001300000Rukavice radničke1170.9666666666666705:04:00483
001200000Set 4 šolje srednje197.6083333333333305:04:00482
001300000Rukavice radničke1158.2250000000000205:04:00481
001300001Nožić #11362.5666666666666605:04:00480
001100003Podloga za čaše130.22500000000000505:04:00479
001130012Grejač za rernu1141.2583333333333305:04:00478
001400003Ukrasna podloga za miša #21192.6505:04:00477
001200000Set 4 šolje srednje1138.87505:04:00476
001130012Grejač za rernu171.07505:04:00475
001100003Podloga za čaše138.39166666666666605:04:00474
001130012Grejač za rernu173.605:04:00473
001000014Pekara za hleb MINI11968.291666666666505:04:00473
001130012Grejač za rernu180.7666666666666705:04:00472
001000006Mikser 300W11770.166666666666505:04:00471
001200000Set 4 šolje srednje1158.3416666666666705:04:00470
001000006Mikser 300W1627.733333333333305:04:00469
001130013Kutlača mala1155.5416666666666905:04:00468
001200000Set 4 šolje srednje1153.5416666666666905:04:00467
001200000Set 4 šolje srednje285.2333333333333305:04:00466
001300001Nožić #11332.7000000000000505:04:00465
001130009Tacna #61135.5333333333333305:04:00465
001120002Ukrasna podloga za miša #51124.6750000000000105:04:00464
001200002Štapni mikser 220W2523.091666666666705:04:00463
001130011Ukrasna podloga za miša #31255.4333333333333405:04:00463
001130005Mikser 250W1355.633333333333305:04:00463
001130013Kutlača mala1433.97505:04:00463
001200001Daska za sečenje mala1305.5000000000000605:04:00462
001110003Džezva 3 dl1175.7916666666666605:04:00461
001300000Rukavice radničke17405:04:00460
001130012Grejač za rernu152.9505:04:00460
001120001Vatrostalna posuda mala #21745.958333333333405:04:00459
001130009Tacna #61342.67505:04:00458
001200000Set 4 šolje srednje295.1833333333333405:04:00457
001130012Grejač za rernu271.3916666666666705:04:00456
001200000Set 4 šolje srednje1112.87505:04:00455
001200000Set 4 šolje srednje1162.6666666666666605:04:00454
001200000Set 4 šolje srednje1169.3416666666666705:04:00453
001000008Blender 1200W11583.633333333333205:04:00452
001130012Grejač za rernu151.0583333333333405:04:00451
001130010Tepsija #41220.07505:04:00450
001130007Tacna #11243.4583333333333105:04:00449
001200000Set 4 šolje srednje1103.07505:04:00449
001120002Ukrasna podloga za miša #5185.7083333333333305:04:00448
001100004Krpa za sudove197.4833333333333305:04:00447
001000007Pegla 2400W11258.27505:04:00447
001200000Set 4 šolje srednje2177.7500000000000305:04:00446
001130012Grejač za rernu1117.1583333333333505:04:00445
001200000Set 4 šolje srednje289.0505:04:00445
001130009Tacna #61151.02505:04:00444
001000015Usisivač LG Twister12142.85833333333305:04:00443
001130012Grejač za rernu1121.4833333333333305:04:00442
001200000Set 4 šolje srednje1262.783333333333305:04:00441
001120002Ukrasna podloga za miša #51190.9833333333333505:04:00440
001130012Grejač za rernu1150.1583333333333305:04:00439
001130012Grejač za rernu168.5833333333333305:04:00438
001200000Set 4 šolje srednje1240.905:04:00437
001130013Kutlača mala1151.7666666666666805:04:00436
001200002Štapni mikser 220W1559.908333333333305:04:00436
001300001Nožić #12287.633333333333405:04:00435
001200000Set 4 šolje srednje1251.9916666666666705:04:00434
001130009Tacna #61160.405:04:00433
001200000Set 4 šolje srednje193.9833333333333305:04:00432
001120002Ukrasna podloga za miša #51147.37505:04:00431
001400004Tepsiaj #62328.205:04:00430
001130012Grejač za rernu142.12505:04:00429
001300001Nožić #11154.0583333333333405:04:00428
001400000Gumica za brisanje175.4666666666666705:04:00427
001100003Podloga za čaše120.2166666666666705:04:00426
001400007Kuhinjska vaga digitalna1704.800000000000105:04:00425
001200000Set 4 šolje srednje2271.366666666666705:04:00424
001130012Grejač za rernu197.3166666666666805:04:00424
001300000Rukavice radničke195.2166666666666705:04:00423
001130012Grejač za rernu1115.4416666666666805:04:00422
001130012Grejač za rernu1129.405:04:00421
001130012Grejač za rernu179.5916666666666705:04:00420
001130012Grejač za rernu1116.2250000000000105:04:00419
001100004Krpa za sudove1105.0666666666666605:04:00419
001130012Grejač za rernu1109.4916666666666605:04:00418
001130007Tacna #11455.7000000000000505:04:00417
001200000Set 4 šolje srednje1139.7416666666666705:04:00415
001300000Rukavice radničke1242.77505:04:00414
001200000Set 4 šolje srednje1220.6499999999999805:04:00414
001130010Tepsija #41157.8416666666666705:04:00413
001130013Kutlača mala1331.766666666666705:04:00412
001100003Podloga za čaše230.15000000000000205:04:00412
001200002Štapni mikser 220W1863.705:04:00412
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1487.233333333333305:04:00411
001200000Set 4 šolje srednje1182.4166666666666905:04:00410
001130012Grejač za rernu281.6750000000000105:04:00408
001300000Rukavice radničke194.1333333333333305:04:00449
001200000Set 4 šolje srednje185.705:04:00448
001130012Grejač za rernu135.0333333333333305:04:00447
001130009Tacna #61251.4833333333333205:04:00447
001200000Set 4 šolje srednje2152.4083333333333305:04:00446
001130012Grejač za rernu1127.0500000000000105:04:00445
001130009Tacna #61392.841666666666705:04:00444
001130012Grejač za rernu161.08333333333333605:04:00443
001300003Komplet posuđa #11872.97505:04:00443
001200000Set 4 šolje srednje194.0916666666666705:04:00442
001200000Set 4 šolje srednje2170.7000000000000205:04:00441
001200000Set 4 šolje srednje174.9083333333333305:04:00440
001130012Grejač za rernu164.6416666666666705:04:00439
001100000Ram za sliku mali142.0583333333333405:04:00439
001100004Krpa za sudove1250.92505:04:00439
001130011Ukrasna podloga za miša #31135.0333333333333305:04:00439
001200000Set 4 šolje srednje1126.7833333333333305:04:00438
001130012Grejač za rernu291.3833333333333405:04:00436
001200000Set 4 šolje srednje1119.6666666666666705:04:00435
001200000Set 4 šolje srednje1215.2166666666666705:04:00434
001000008Blender 1200W1960.67505:04:00434
001130007Tacna #11206.966666666666705:04:00433
001130012Grejač za rernu141.37505:04:00432
001200000Set 4 šolje srednje2154.17505:04:00432
001300000Rukavice radničke1108.6583333333333305:04:00431
001200001Daska za sečenje mala1581.433333333333405:04:00430
001130013Kutlača mala1211.3500000000000205:04:00430
001200000Set 4 šolje srednje193.0833333333333405:04:00429
001200000Set 4 šolje srednje1154.6416666666666805:04:00428
001130012Grejač za rernu171.6083333333333505:04:00427
001200000Set 4 šolje srednje197.0916666666666705:04:00426
001200000Set 4 šolje srednje2132.9083333333333605:04:00425
001130012Grejač za rernu154.22499999999999405:04:00424
001200002Štapni mikser 220W1709.57505:04:00423
001130010Tepsija #41256.3166666666666605:04:00423
001200001Daska za sečenje mala1376.5666666666666605:04:00422
001130012Grejač za rernu193.0833333333333405:04:00421
001200000Set 4 šolje srednje1294.9000000000000305:04:00420
001130012Grejač za rernu184.9166666666666705:04:00419
001130012Grejač za rernu176.0666666666666805:04:00418
001200000Set 4 šolje srednje1163.8333333333333405:04:00417
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1304.9505:04:00416
001200002Štapni mikser 220W1679.591666666666705:04:00415
001100001Levak veliki171.1666666666666705:04:00414
001000014Pekara za hleb MINI11905.116666666666605:04:00414
001130013Kutlača mala1257.366666666666705:04:00413
001130009Tacna #61194.505:04:00413
001130009Tacna #61238.0916666666666705:04:00412
001130012Grejač za rernu171.6083333333333505:04:00411
001200000Set 4 šolje srednje1155.7333333333333505:04:00410
001130012Grejač za rernu158.2833333333333305:04:00409
001200002Štapni mikser 220W1851.591666666666705:04:00408
001200000Set 4 šolje srednje2156.22505:04:00499
001200000Set 4 šolje srednje1140.5333333333333305:04:00498
001130012Grejač za rernu1127.7333333333333305:04:00497
001200000Set 4 šolje srednje2175.2916666666666605:04:00497
001300000Rukavice radničke197.12505:04:00496
001130007Tacna #11159.1666666666666905:04:00495
001200000Set 4 šolje srednje1139.3583333333333205:04:00495
001130002Komplet posuđa #41495.9505:04:00495
001400000Gumica za brisanje160.24166666666667405:04:00494
001130012Grejač za rernu2108.9916666666666605:04:00493
001300000Rukavice radničke287.6250000000000105:04:00492
001130009Tacna #61159.5750000000000205:04:00491
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1351.5505:04:00491
001130012Grejač za rernu1150.9333333333333405:04:00490
001200000Set 4 šolje srednje1128.4666666666666705:04:00489
001130012Grejač za rernu175.82505:04:00489
001120002Ukrasna podloga za miša #51222.9583333333333405:04:00488
001130012Grejač za rernu1203.5083333333333505:04:00488
001300000Rukavice radničke1117.3916666666666805:04:00487
001130012Grejač za rernu168.7505:04:00486
DEMO Prodaja po racunima u toku poslednjeg sata
Total 500 results.
IdShopRBRVREMEIznosId_dok
001205:04:0028.4333333333333341
001305:04:00132.908333333333361
001405:04:00153.200000000000021
001505:04:00997.5251
001505:04:00354.71666666666671
001505:04:0067.550000000000011
001605:04:00162.851
001805:04:0081.241666666666661
001905:04:001431.18333333333341
0011005:04:00147.583333333333341
0011105:04:001027.47500000000011
0011205:04:0099.7751
0011305:04:00208.166666666666691
0011305:04:00126.658333333333351
0011305:04:001191.8251
0011505:04:00112.858333333333351
0011605:04:00102.691666666666681
0011705:04:00269.150000000000031
0011705:04:00381.450000000000051
0011705:04:00333.00833333333341
0011705:04:00142.066666666666661
0011805:04:002261
0011905:04:00985.95833333333351
0011905:04:0075.183333333333341
0012005:04:00124.350000000000011
0012105:04:00974.07500000000021
0012305:04:00956.31
0012405:04:00678.94166666666671
0012505:04:00205.841666666666671
0012605:04:00363.21
0012705:04:00233.583333333333341
0012805:04:00141.983333333333351
0012905:04:00195.833333333333341
0013005:04:002037.58333333333331
0013105:04:00157.651
0013205:04:00114.583333333333341
0013305:04:00105.3751
0013405:04:00380.13333333333341
0013505:04:00417.61666666666671
0013605:04:00111.141666666666681
0013705:04:00726.49166666666671
0013805:04:00110.383333333333341
0013905:04:00137.708333333333341
0014005:04:00987.51666666666671
0014105:04:00141.1251
0014205:04:00166.308333333333341
0014305:04:00211.733333333333351
0014405:04:00130.366666666666671
0014505:04:00203.491666666666671
0014605:04:0063.850000000000011
0014705:04:00238.958333333333341
0014805:04:00182.658333333333331
0014905:04:001083.93333333333341
0014905:04:00283.051
0014905:04:00126.408333333333331
0014905:04:00144.608333333333351
0014905:04:00369.46666666666671
0014905:04:00153.1751
0015005:04:0089.991666666666661
0015205:04:00311.033333333333361
0015305:04:0070.483333333333331
0015405:04:00158.633333333333351
0015505:04:00109.691666666666661
0015605:04:0038.0250000000000061
0015605:04:00152.358333333333351
0015705:04:00120.216666666666671
0015805:04:00107.916666666666671
0015905:04:00207.658333333333331
0016005:04:00174.841666666666671
0016105:04:00125.050000000000011
0016105:04:00141.808333333333341
0016205:04:001706.55833333333341
0016305:04:0091.1751
0016405:04:00854.92500000000011
0016505:04:00134.666666666666661
0016605:04:00188.633333333333351
0016705:04:00168.858333333333351
0016705:04:00222.333333333333341
0016705:04:001042.151
0016705:04:0072.016666666666671
0016705:04:00211.325000000000021
0016705:04:00305.650000000000031
0016805:04:00167.9751
0016905:04:0070.358333333333351
0017005:04:00128.358333333333351
0017105:04:00152.641666666666651
0017205:04:00150.06666666666671
0017305:04:00161.81666666666671
0017405:04:00220.291666666666691
0017405:04:00105.191666666666681
0017505:04:00950.83333333333341
0017605:04:002366.84166666666671
0017705:04:00286.31
0017805:04:00160.751
0017905:04:00192.366666666666671
0018005:04:00148.358333333333351
0018105:04:001636.60000000000011
0018105:04:0083.225000000000011
0018105:04:00264.04166666666671
0018205:04:00123.208333333333331
0018305:04:00197.333333333333341
0018405:04:00165.583333333333341
0018505:04:00214.1251
0018605:04:0097.51
0018705:04:0032.51
0018805:04:00107.866666666666671
0018905:04:00209.383333333333331
0018905:04:00120.399999999999991
0019005:04:00385.9251
0019005:04:00123.266666666666671
0019105:04:00244.250000000000031
0019105:04:00212.658333333333331
0019205:04:00236.266666666666651
0019205:04:00196.825000000000021
0019305:04:00133.308333333333341
0019405:04:0079.308333333333341
0019405:04:00160.1251
0019505:04:0068.508333333333331
0019605:04:00157.258333333333351
0019705:04:0077.850000000000011
0019705:04:0022.7751
0019805:04:00107.750000000000011
0019905:04:00110.783333333333331
00110005:04:00905.52500000000011
00110105:04:00192.6751
00110205:04:00149.016666666666681
00110305:04:0095.908333333333351
00110405:04:00184.308333333333341
00110405:04:00921.78333333333341
00110405:04:00118.2751
00110405:04:00162.083333333333341
00110405:04:0081.691666666666681
00110405:04:00248.8251
00110405:04:0045.366666666666671
00110505:04:00136.233333333333321
00110605:04:00173.683333333333341
00110605:04:00309.551
00110705:04:0051.451
00110905:04:00256.033333333333361
00111005:04:0025.8833333333333331
00111005:04:0046.558333333333331
00111105:04:00-54.2083333333333366
00111205:04:00275.36666666666671
00111305:04:00449.741666666666731
00111405:04:00109.408333333333331
00111505:04:00354.608333333333351
00111505:04:00133.751
00111605:04:00105.066666666666661
00111605:04:00106.91
00111705:04:0080.71
00111705:04:00100.041666666666671
00111805:04:00719.00833333333331
00111805:04:00156.6751
00111905:04:00149.683333333333341
00112005:04:00400.75833333333341
00112005:04:00251.741666666666651
00112005:04:00121.475000000000011
00112005:04:0074.733333333333351
00112005:04:0083.058333333333341
00112005:04:00199.533333333333331
00112005:04:00109.141666666666671
00112105:04:00121.574999999999991
00112205:04:00119.191666666666681
00112305:04:00130.2751
00112405:04:0025.0416666666666681
00112505:04:00116.866666666666671
00112505:04:00185.1251
00112605:04:00108.858333333333331
00112705:04:00342.466666666666641
00112705:04:00171.541666666666661
00112805:04:00173.1751
00112905:04:00309.50833333333341
00113005:04:00145.91
00113105:04:00713.89166666666671
00113205:04:00104.6751
00113305:04:00776.43333333333341
00113405:04:00790.10833333333331
00113405:04:0026.8251
00113405:04:00159.551
00113505:04:00122.158333333333351
00113505:04:00167.541666666666691
00113505:04:0079.666666666666671
00113605:04:0055.750000000000011
00113705:04:00107.658333333333331
00113805:04:00105.651
00113905:04:00147.716666666666671
00114005:04:00116.008333333333341
00114105:04:00300.951
00114205:04:002505.9916666666671
00114205:04:00209.216666666666671
00114305:04:00369.76666666666671
00114405:04:0066.083333333333331
00114505:04:001491.25833333333341
00114605:04:00241.558333333333341
00114705:04:00293.900000000000031
00114805:04:0099.951
00114905:04:00720.38333333333341
00115005:04:00146.11
00115105:04:00728.79166666666661
00115105:04:00102.925000000000011
00115205:04:00147.7751
00115305:04:0096.1751
00115405:04:00167.791666666666661
00115505:04:00215.250000000000031
00115605:04:0030.7249999999999981
00115605:04:0089.983333333333331
00115705:04:00212.151
00115805:04:00142.833333333333341
00115805:04:001471.66666666666651
00115905:04:00391.11666666666671
00116005:04:0059.816666666666671
00116105:04:00139.9251
00116205:04:00304.441666666666661
00116205:04:0087.7251
00116305:04:00192.808333333333341
00116405:04:00103.008333333333341
00116505:04:00211.151
00116605:04:00128.866666666666671
00116705:04:00177.958333333333341
00116805:04:00344.16666666666671
00116905:04:0086.966666666666671
00117005:04:00148.041666666666691
00117105:04:00111.741666666666671
00117205:04:0083.751
00117305:04:001547.93333333333341
00117305:04:00164.433333333333341
00117305:04:00213.391666666666681
00117305:04:0084.475000000000011
00117405:04:00106.791666666666671
00117505:04:00366.650000000000031
00117605:04:00115.125000000000011
00117705:04:00158.833333333333341
00117805:04:00123.158333333333331
00117905:04:00343.51666666666671
00118005:04:00434.66666666666671
00118105:04:0097.51
00118105:04:00137.4751
00118205:04:00239.76666666666671
00118305:04:00283.84166666666671
00118405:04:00207.7751
00118505:04:00118.483333333333351
00118605:04:00646.01666666666681
00118705:04:00133.1751
00118805:04:00123.925000000000011
00118805:04:00302.533333333333361
00118905:04:00422.333333333333371
00118905:04:00157.058333333333341
00119005:04:00187.6751
00119105:04:0047.5250000000000061
00119205:04:00144.600000000000021
00119305:04:00112.0251
00119405:04:00244.2251
00119505:04:00941
00119605:04:00347.11
00119705:04:00258.34166666666671
00119705:04:00200.116666666666671
00119805:04:00932.06666666666671
00140105:04:00171.61
00140105:04:00179.251
00140205:04:00148.166666666666691
00140305:04:00125.141666666666671
00140405:04:00243.433333333333341
00140405:04:00350.575000000000051
00140505:04:00165.683333333333341
00140505:04:00267.61
00140605:04:0089.975000000000011
00140605:04:00128.84166666666671
00140705:04:0045.21
00140705:04:00101.041666666666671
00140705:04:002109.48333333333361
00140705:04:0098.800000000000011
00140805:04:00111.11
00140805:04:00144.216666666666671
00140805:04:00198.658333333333331
00140805:04:001131.45833333333351
00140805:04:00340.733333333333351
00140805:04:00550.28333333333341
00140805:04:00539.43333333333341
00140805:04:00122.150000000000021
00140805:04:001032.35833333333331
00140805:04:001199.55000000000021
00140805:04:00206.058333333333341
00140805:04:0096.833333333333341
00140805:04:00698.92500000000011
00140805:04:0069.758333333333331
00140805:04:00111.475000000000011
00140805:04:00161.541666666666661
00140805:04:001331.17500000000021
00140805:04:00113.551
00140805:04:00442.49166666666671
00140805:04:00179.058333333333341
00140805:04:00164.450000000000021
00140805:04:0098.808333333333341
00140805:04:00286.951
00140805:04:00214.858333333333321
00140805:04:00281.99166666666671
00140805:04:00822.56666666666671
00140805:04:00495.766666666666651
00140805:04:0089.2251
00140805:04:00178.983333333333351
00140805:04:00424.03333333333331
00140805:04:00107.2251
00140805:04:00270.11
00140805:04:00210.116666666666671
00140805:04:00151.058333333333341
00140805:04:004491
00140805:04:00310.74166666666671
00140805:04:0064.983333333333331
00140805:04:00294.483333333333351
00140805:04:0092.91
00140805:04:00164.851
00140805:04:0045.966666666666671
00140805:04:00211.633333333333351
00140805:04:00296.86666666666671
00140805:04:00364.56666666666671
00140805:04:00342.816666666666661
00140805:04:00548.351
00140805:04:00158.466666666666671
00140805:04:00203.451
00140805:04:00374.308333333333341
00140805:04:00344.933333333333341
00140805:04:0075.158333333333331
00140805:04:00226.083333333333341
00140805:04:00360.316666666666661
00140805:04:00118.141666666666681
00140805:04:00242.7751
00140805:04:00851.59166666666671
00140805:04:00163.350000000000021
00140805:04:0087.766666666666671
00140805:04:00105.333333333333341
00140805:04:00116.61
00140805:04:00154.566666666666661
00140905:04:00116.708333333333341
00140905:04:00139.366666666666671
00140905:04:0070.675000000000011
00140905:04:00246.483333333333321
00140905:04:00124.149999999999991
00140905:04:00209.166666666666691
00140905:04:00318.46666666666671
00140905:04:00143.375000000000031
00140905:04:00358.716666666666641
00140905:04:00116.591666666666671
00140905:04:00249.358333333333351
00140905:04:0052.2333333333333341
00140905:04:00120.316666666666661
00140905:04:00304.08333333333331
00140905:04:00158.583333333333341
00140905:04:00461.3751
00140905:04:00152.816666666666661
00140905:04:00123.333333333333341
00140905:04:00141.1251
00140905:04:00140.158333333333331
00140905:04:00173.1251
00140905:04:00247.308333333333341
00140905:04:00387.86666666666671
00140905:04:00134.766666666666681
00140905:04:00140.858333333333351
00140905:04:00390.63333333333331
00140905:04:00130.09166666666671
00140905:04:00136.3751
00140905:04:00205.808333333333341
00140905:04:00239.31666666666671
00140905:04:0090.416666666666671
00140905:04:0079.6751
00140905:04:003127.83333333333351
00140905:04:00214.208333333333341
00140905:04:0053.4166666666666641
00140905:04:00447.91666666666671
00140905:04:0027.7000000000000031
00140905:04:00598.73333333333331
00140905:04:00576.30833333333341
00140905:04:0054.5749999999999961
00140905:04:00112.41
00140905:04:00242.716666666666671
00140905:04:00935.05833333333331
00140905:04:00103.6751
00140905:04:00181.433333333333341
00140905:04:00265.71666666666671
00140905:04:0055.51
00140905:04:0032.091666666666671
00140905:04:00550.0751
00140905:04:0096.458333333333341
00140905:04:00115.733333333333331
00140905:04:001286.41
00140905:04:00170.191666666666661
00140905:04:00155.916666666666661
00140905:04:0050.591666666666671
00140905:04:00133.933333333333341
00140905:04:001065.78333333333351
00140905:04:00127.775000000000021
00140905:04:00227.21
00140905:04:0058.283333333333331
00140905:04:0087.316666666666681
00140905:04:00461.04166666666671
00140905:04:00663.03333333333331
00140905:04:0097.116666666666671
00140905:04:00171.851
00141005:04:00207.750000000000031
00141005:04:00149.733333333333351
00141005:04:00185.591666666666671
00141005:04:00239.475000000000021
00141005:04:00166.41
00141005:04:001019.06666666666681
00141005:04:00118.7751
00141005:04:00723.91666666666671
00141005:04:00109.841666666666671
00141005:04:0093.141666666666671
00141005:04:00176.96666666666671
00141005:04:001672.81666666666681
00141005:04:00256.558333333333341
00141005:04:00234.76666666666671
00141005:04:001431.951
00141005:04:0072.483333333333331
00141005:04:00391.58333333333331
00141005:04:00397.99166666666671
00141005:04:00103.616666666666671
00141005:04:002472.95833333333351
00141005:04:0089.608333333333331
00141005:04:001481.53333333333331
00141005:04:00378.333333333333371
00141005:04:002102.8751
00141005:04:00697.09166666666671
00141005:04:00537.58333333333341
00141005:04:00222.291666666666691
00141005:04:00248.84166666666671
00141005:04:00299.71
00141005:04:00132.841666666666671
00141005:04:0073.558333333333341
00141005:04:00136.458333333333341
00141005:04:00318.051
00141005:04:00145.016666666666681
00141005:04:00120.083333333333331
00141005:04:00869.33333333333341
00141005:04:001150.2751
00141005:04:00101.408333333333331
00141005:04:00235.008333333333331
00141005:04:00118.333333333333341
00141005:04:00300.1751
00141005:04:00111.251
00141005:04:0083.566666666666681
00141005:04:0097.8751
00141005:04:00130.733333333333351
00141005:04:00117.091666666666671
00141005:04:00165.441666666666661
00141005:04:00116.033333333333351
00141005:04:00603.00833333333331
00141005:04:00101.266666666666671
00141005:04:00102.808333333333341
00141005:04:00198.6251
00141005:04:00385.3751
00141005:04:00264.683333333333341
00141005:04:0050.791666666666671
00141005:04:00125.949999999999991
00141005:04:00118.866666666666661
00141005:04:0078.6251
00141005:04:00166.608333333333351
00141005:04:00105.5251
00141005:04:00224.200000000000021
00141005:04:00195.100000000000021
00141005:04:00171.051
00141005:04:00427.89166666666671
00141005:04:00117.408333333333331
00141005:04:00302.351
00141005:04:00887.15833333333331
00141005:04:00174.066666666666661
00141005:04:00155.733333333333351
00141005:04:00182.416666666666691
00141005:04:001733.85833333333361
00141005:04:00328.45833333333331
00141005:04:00199.608333333333351
00141005:04:00117.583333333333331
00141105:04:00382.900000000000031
00141105:04:00130.333333333333341
00141105:04:00166.141666666666681
00141105:04:0069.716666666666671
00141105:04:00150.751
00141105:04:00220.058333333333341
00141105:04:00534.38333333333331
00141105:04:0073.466666666666671
00141105:04:00141.583333333333341
00141105:04:00153.116666666666671
00141105:04:00120.258333333333341
00141105:04:00101.733333333333331
00141105:04:00145.575000000000021
00141105:04:00520.38333333333341
00141105:04:00811
00141105:04:0097.341666666666671
00141105:04:00216.691666666666661
00141105:04:00233.566666666666661
00141105:04:00331.61
00141105:04:00341.058333333333341
00141105:04:00248.133333333333331
00141105:04:00119.866666666666671
00141105:04:00130.233333333333351
00141105:04:00301.551
00141105:04:00310.18333333333341
00141105:04:00138.433333333333341
00141105:04:00269.81
00141105:04:0076.558333333333341
00141105:04:0098.316666666666681